Ja boss dzimis Svaru zīmē – kā sadzīvot un nesajukt prātā

horoskops

Priekšniekus, tāpat kā vecākus, paši neizvēlamies. Atrast sapņu darbu un lielisku bosu – šādu komplektu liktenis iemet klēpī tikai izredzētajiem.

Pavisam traki, ja turklāt priekšnieks dzimis Svaru zīmē. Kā sadzīvot, palikt amatā un nesajukt prātā, šie ieteikumi.

Svari ir vienīgā nedzīvā zīme Zodiakā. Šajā zīmē dzimušie ir diezgan sarežģītas būtnes, tāpēc ir svarīgi zināt, kā ar viņiem komunicēt, lai atrastu kopīgu valodu.

Svaru zīmē dzimušie ir ļoti lojāli, taisnīgi un draudzīgi. Viņi ir perfekcionisti un grib, lai viss būtu savās vietās.

1. Necenties šīs zīmes pārstāvjus aptīt ap pirkstu, jo viņi jau no dabas ir apveltīti ar ļoti attīstītu intuīciju, kas nozīmē to, ka viņi tev redz cauri.

2. Šie cilvēki ļoti mīl harmoniju un visos iespējamos veidos cenšas to sasniegt, tāpēc saskarsmē ar Svariem esiet ļoti taktisks un izturieties pret viņiem ar cieņu.

3. Svari prot uzklausīt un palīdzēt atrisināt citu cilvēku problēmas. Taču te jāsaprot, ka viņi klausās un uzņem informāciju gan ar prātu, gan sirdi. Tāpēc jūsu sarunai vajadzētu būt ne tikai loģiskai, bet arī emocionālai. Viņi ir lieliski sarunu biedri un spēs ar jums sarunāties par visdažādākajām tēmām.

4. Svaru zīmē dzimušajiem ir laba atmiņa. Bet nelaime tāda, ka viņi pārāk ilgi atceras ne vien labo, bet arī slikto. Dzīvē bieži krīt galējībās.

5. Svariem ir grūti pieņemt lēmumus, bet, kad tas izdarīts, neviens nespēj viņus pārliecināt par ko citu, piespiest mainīt savus uzskatus.

6. Svaru zīmē dzimušie apvieno sevī divus cilvēkus  – vienu jauku, mīlīgu, piekāpīgu, turpretī otru – spītīgu un nepieejamu kā cietoksnis.

7. Svaru zīmē dzimušo raksturā spēcīgi izpaužas Saturna ietekme, šajā laikā dzimušie nes sevī kādu postošu spēku. Leģenda par Saturnu, kas aprij pats savu bērnu, nereti iemiesojusies kādā no otrās dekādes Svariem. Cenšoties sev piesaistīt vēlamo personu, viņi to drīzāk no sevis atgrūž vai pat iznīcina.

8. Šiem cilvēkiem piemīt īpašība radīt strīdus situācijas, sadursmes, asaras.

9. Darbā Svari ir čakli un nav ambiciozi. Viņi ļoti nopietni ķeras pie jebkura darba, jo baidās no atbildības. Ir uzticīgi, godīgi savos solījumos un naudas lietās.

10. Necieš, ja kāds strādā pavirši vai nav kompetents lietā, ar ko nodarbojas. Svariem piemīt ass prāts, labas runas dotības un prasme rast izeju no sarežģītām situācijām.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
anniņa
anniņa

Ļoti daudz taisnības.