Izšķīrāmies, bet palikām draugi? 7 iemesli, kāpēc ar bijušajiem nekāda draudzība nesanāks

šķiršanās

To nākas dzirdēt itin bieži – cilvēki pēc šķiršanās lepni paziņo: mēs joprojām esam labi draugi. Vai tiešām?  Var izrādīties, ka patiesībā tas nemaz nav labi.

1. Veltas cerības

Nav svarīgi, kurš kuram ļauj cerēt. Esat šķīrušies, jūsu attiecības – pagātne, ir laiks to atzīt un doties tālāk.

2. Nekas nav maināms

Viss, kas izdarīts – izdarīts. Jūs nepūlējāties attiecības glābt un izšķīrāties. Nevienam nav ne laika mašīnas, ne burvju nūjiņas, tādēļ ir neiespējami atgriezties pagātnē un mēģināt visu atgūt. Turklāt, pretējā dzimuma draugi viens otra priekšā pliki negrozās, vismaz vairums. Jūs domājat, ka šis fakts neko nemaina? Un kā vēl maina.

3. Jūs tikai izliksieties par draugiem

Atcerieties seriāla „Draugi” („Friends”) epizodi: “Vai tu tiešām vēlies iet uz viņa kāzām un kristīt viņa bērnus, kurus dzemdējusi cita sieviete?” Ja tava atbilde ir „nē”, tu diemžēl neesi pārāk labs draugs. Tad vai ir vērts turpināt?

4. Tas līdzinās mazohismam

Dažkārt jūs satiekaties un tavs bijušais (bijusī) izdara kaut ko tādu, ka tev ļoti gribas viņu noskūpstīt. Bet tu to nevari, jo tagad esat tikai draugi. Vai patiešām tu spēj to nodarīt savai nabaga psihei?

5. Tas satrauc jūsu kopīgos draugus

Viņi taču zina, ka jūs bijāt pāris. Un viņi jūtas apjukuši, ka jūs pēkšņi esat sākuši uzvesties tā, it kā starp jums nebūtu bijusi ne briesmīgās šķiršanās, pēc kuras jūs pusgadu viens ar otru nesarunājāties, ne citu ar attiecību izjukšanu saistīto skandālu. Tieši viņiem jūs raudājāt uz pleca un lamājāt viens otru visšausmīgākajos vārdos. Bet tagad jūs sēžat un izliekaties, ka esat draugi. Viņi patiešām nezina, kā reaģēt, kad jūs uz ballīti ierodaties kopā, bet tomēr ne kopā. Un viņus var saprast.

6. Tas ir, maigi izsakoties, dīvaini

Te atkal jāatceras ekrānā redzētais – filmas „Noderīgi draugi” („Friends with Benefits”) epizode: “Ja esat aizmirsuši, atgādināsim: cilvēks, ar kuru tu šobrīd mīļi tērgā bārā, salauza tev sirdi. Vai tu viņam, nav svarīgi”. Jā, tas bija pirms pāris gadiem. Laiku pa laikam jums abiem var būt neērti pagātnes atmiņu dēļ. Izrādās, no tādas draudzības ir vairāk sliktuma, ne labuma.

7. Jūs nevarat sākt dzīvi no jauna

Lai atbrīvotos vieta kaut kam jaunam, sākumā ir jāatbrīvojas no kaut tā, kas vairs neder. Taču tu nekādi negribi atbrīvoties no bijuša, lai dzīvē ielaistu jaunu mīlestību. Tu vienkārši zaudē laiku, tiekoties ar bijušo. Tā vietā, lai mēģinātu tēlot draugus, labāk ejiet uz randiņiem ar citiem.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Murrey
Murrey

Atļasušos sākt diskusiju, izvirzot antitēzes:
1., 2. Draudzība taču nav tādēļ, lai cerētu uz mīlestību un seksu (vai tikai tādēļ).
3. Un kāpēc nē, ja patiešām esat draugi?
4. Nevajag būt tik formālam. Ja gribi un tev ļauj – skūpsti.
5. Tā ir viņu (kopīgo draugu) problēma.
6. Bet kāpēc neērti? Un nav taču jācilā, ja neērti.
7. Vai tad draudzība (ja tā tiešām ir tikai draudzība) jebkad traucē jaunai mīlestībai?