Izrādās, lāči baidās no klauniem VIDEO

lācis

Kāds ASV Virdžīnijas štata iedzīvotājs izgudrojis pavisam neparastu metodi, kā aizbaidīt lāčus.

Kā stāsta zemāk skatāmā video autors, par apkārtnes lāču iemīļotu nodarbošanos bija kļuvusi atkritumu konteinera revidēšana naktī pie viņa mājas. Augumā raženie dzīvnieki naktīs urnā mēdza meklēt gardus kumosiņus. Viņuprāt negaršīgie atradumi ar vieglu ķepu tika izmētāti visapkārt apgāztajam atkritumu konteineram. Parastie lāču atbaidīšanas līdzekļi, piemēram – virknē sasaitētas tukšas konservu bundžas, nekādu rezultātu nedeva. Ik rīts amerikānim sākās nevis ar karstas kafijas baudīšanu, bet gan lāču nakts nedarbu vietas sakopšanu.

Kad tas tā jau kādu laiku bija turpinājies, vīrietis garāžā krāmu kastē atrada reiz Helovīna izdarībām par 20 dolāriem iegādātu  lelli – draudīga izskata klaunu. Ja to sakustināja, klauna mehānisms ieslēdzās – atskanēja pārdabiski smiekli un iegailējās lelles acis. Lāču nakts dzīru nomocītajam mājas saimniekam iešāvās prātā ideja – kā būtu, ja šo klaunu piestiprinātu atkritumu konteineram. Necerot uz pozitīvu rezultātu, vīrietis tā arī izdarīja. Nākamajā rītā viņa prieks bija neviltots – lāči atkritumus nebija izmētājuši.

„Kā izrādījās, lāči nerevidē atkritumus, ja konteineru „sargā” klauns. Ja es kādu dienu aizmirsu klaunu piestiprināt pie konteinera, atkritumi naktī atkal ir izmētāti. Ja sardzē stāvējis klauns – viss ir kārtībā.  Tad es nolēmu ar videokameras palīdzību noskaidrot, kas tur īsti notiek. Arī jūs to varat redzēt šajā video”, – stāsta amerikānis.

 

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar