Itālijā mežacūkas saošņājas kokaīnu un neitralizē noziedzniekus

Mežacūkas savā melnajā sarakstā ir ierakstījuši Itālijas lauksaimnieki un vīna dārzu īpašnieki, bet nu šos savvaļas dzīvniekus ienaidnieku rindām pievienojuši arī narkotiku kontrabandisti.

The Telegraph vēsta, ka Toskānā mežacūkas izrakušas un iznīcinājušas mežā paslēptu kokaīnu 20 000 eiro vērtībā. It kā ar to vēl būtu par maz, pēc tam šī “supermežakuiļu” komanda palīdzējusi notvert arī pašus noziedzniekus.

Bet par visu pēc kārtas.

Itāļu narkomafijas darboņiem radās, kā viņiem tobrīd šķita, lieliska ideja – izveidot neatklājamu kokaīna slēptuvi Toskānas meža biezoknī. Ieroc tik zemē meža viducī kasti ar kokaīnu un ej mājās svilpodams, jo tādā vietā nu gan neviens narkotikas nemeklēs. Cilvēks tādos brikšņos diez vai iemaldīsies, bet apkārtnē mītošās mežacūkas drīzāk uzies trifeles nekā narkotikas.  Taču, acīmredzot, kaut kas nogāja greizi, jo modrie mežakuiļi paslēpto kokaīnu atrada.

Jautājuma, ko iesākt ar atradumu, dzīvniekiem nebija –  cūciņas sarīkoja ballīti. Rukšķi izraktās narkotiku paciņas izmētāja pa visu mežu, tostarp pagūdami ne pa knapam arī iešņaukt balto pulverīti. Un pēc tam sākās īsta jautrība – enerģiskās cūkas izrakņāja pusi lielā meža. Diez vai kādiem citiem dzīvnieku pasaules radījumiem ir nācies izbaudīt tik jautras izklaides kā šīm Toskānas mežacūkām.  Turpretī jautrība ne prātā nebija narkodarboņiem – mežacūku ballītes radītie zaudējumi tika lēsti aptuveni 20 000 eiro apjomā.

Saskumuši un nikni, viņi zvanīja viens otram, lai pasūdzētos par mežacūku pastrādāto neģēlību. Taisnība gan, viņu žēlabas bija dzirdamas ne tikai nelaimes biedriem, bet arī policijas darbiniekiem, kas noklausījās noziedznieku telefonsarunas.  

Kā vēlāk noskaidroja likumsargi, mežacūkas bija nodarījušas kaitējumu noziedznieku bandai, kad darbojās Areko un realizēja ik mēnesi vismaz divus kilogramus kokaīna, pārdodot tos vidēji 90 – 120 USD par gramu.

Rezultātā narkotiku kontrabandisti – viens itālis un divi albāņi – tika arestēti, un tas notika pateicoties “mežacūku apakšvienībai”.

Lai nu kā, ar šo palīdzību noziedznieku notveršanā mežacūkas kaut nedaudz ir sevi reabilitējušas – Toskānas fermeri necieš šos dzīvniekus, jo tie bieži izrakņā sējumus, iznīcina ražu, uzbrūk lopiem un visādi citādi krīt uz nerviem apkārtnes iedzīvotājiem. Toties tagad rukši var lepoties ar to, ka līdzdarbojušies narkonoziedznieku notveršanā.

Visticamāk, satikšanās ar kokaīnu sašņaukušiem enerģiskiem rukšiem nav nekas jauks. Taču kuru tas vairs uztrauc, ja dzīvnieki burtiskā nozīmē padarīja nekaitīgus noziedzniekus?..

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook ,Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: The Telegraph

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar