Īrijā iecelts narkotiku ministrs

Īrijā iecelts jauns valsts ministrs, kurš būs atbildīgs par narkotisko vielu stratēģiju.Viņa pirmais uzdevums – aplūkot, vai ir nepieciešams atvieglot narkotiku likumus.

irijas-narkotiku-ministrs

Aidans O’Riardens (Aodhan O Ríordain) plāno izvirzīt šo jautājumu parlamenta apakšpalātā, jo pašreizējās Nacionālās Narkotiku Stratēģijas termiņš beidzas nākamgad.

“Es uzskatu, ka atkarības problēma ir risināma veselības aprūpes sistēmas ietvaros, nevis ar krimināltiesu sistēmu,” teica O’Riardens (attēlā), atsaucoties uz ASV prezidenta Baraka Obamas viedokli.

“Es uzskatu, ka cietuma apsargi, iespējams, varētu piekrist man šajā jautājumā. Mums ir iespēja izpētīt to caur juridisko prizmu gaidāmajā likuma par narkotiso vielu lietošanu pārskatīšanā.”

Tostarp jaunieceltais ministrs norādīja, ka ir liela atšķirība starp dekriminalizāciju un legalizāciju: “Es esmu gatavs risināt jebkuru, pat vissarežģītāko problēmu, taču atšķirība starp dekriminalizāciju un legalizāciju ir diezgan liela”.

“Mums ir nepieciešama pienācīga diskusija, pirms satraucam cilvēku prātus.”

O’Riardenam jebkurā gadījumā ir piekodināts būt uzmanīgam, pieņemot lēmumus šajā jomā, ņemot vērā, ka gada sākumā Īrijā pārpratuma dēļ uz 24 stundām tika legalizētas tādas narkotiskās vielas kā  ekstazī, ketamīns, un citas.

 

Avots: Marijuana World News

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
sativa.land
sativa.land

Kad tads bus Latvijaa? Latvija Imantas perversuli policija atrast nevar nokert, bet cep mega lietas par jointu. Kaut butu ierobezot alkohols un tabaka. Par to neviens necinas? Nu jaa, naudinja nesmirdot un dubultmorale/divkosigums ari nee.