Irānā no Covid-19 miris žurnālists, kurš “ieņirdza” par piesardzību un laizīja svētvietas

covid-19

Covid-19 pandēmija cilvēkus ir sadalījusi trīs grupās – vieni situāciju uztver nopietni un ievēro noteiktos piesardzības pasākumus, otri ļaujas panikai un pārspīlē, bet trešie par to visu “ieņirdz”. Diemžēl, pēdējo vidū ir arī cilvēki, kuri līdz šim šķituši saprātīgi un domājoši.

Irānā grupiņa žurnālistu principiāli atteikušies ievērot drošības pasākumus un visdažādākajos veidos pūlējušies pierādīt, ka koronavīruss tādas pupu mizas vien ir. Lai demonstrētu sabiedrībai, ka situācijas bīstamība ir izdomājums un mudinātu valdību veikt pasākumus tautas nomierināšanai, viņi aplaizījuši svētvietas.

Šajos eksperimentos piedalījies arī žurnālists Hameds Džalali Kašane. Viņš savās reportāžās vainoja valdību tīšā tautas biedēšanā ar Covid-19, apgalvojot, ka tas viss ir tāpēc, lai iespaidotu vēlēšanu rezultātus.

Žurnālists pat atzinies, ka pats gribētu inficēties “haipa dēļ”. To viņš teicis, paaugstinātas ķermeņa temperatūras dēļ nokļuvis slimnīcā: “Nu lūk, gripas dēļ esmu slimnīcā. Gribētu, lai tas ir koronavīruss. Tad gan es pasmietos,” – 21. februārī tviterī ierakstījis Hameds.

Diemžēl, tas patiešām bija koronavīruss un 29.februārī žurnālists nomira, apstiprinājusi vietējā ziņu aģentūra YJC.

Sargājiet sevi un citus!

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook , Twitter,   Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar