“Ir karš, bet dzīve turpinās”: atbrīvots no krievu gūsta, Čūsku salas aizstāvis apprecas

Čūsku salas aizstāvis

Kontradmirāļa Mihaila Ostrogradska vārdā nosauktās 35. atsevišķās jūras kājnieku brigādes karavīrs, Ukrainas aizstāvis no Čūsku (Zmiiny) salas – Valērijs – apprecējis savu saderināto uzreiz pēc atgriešanās no krievu iebrucēju gūsta, vēsta ieraksts Ukrainas bruņoto spēku TR 127. brigādes 229. atsevišķā bataljona Facebook lapā.

“Notiek karš turpinās, bet dzīve turpinās. Mēs iznīcinām ienaidnieku un būvējam mierīgas nākotnes plānus, stingri ticam savai uzvarai un jau uzvaram, galvenokārt psiholoģiskajā aspektā, ieskaitot izturību un neizsīkstošu garu,” teikts ierakstā.

“Vēl vienas kāzas ir tam apstiprinājums. Līgavainis, 35. jūras brigādes cīnītājs, kara sākumā dienēja slavenajā Čūsku salā, no kurienes mūsu jūrnieki norādīja okupantu kreisera “Moskva” kustības virzienu, kas vēlāk sasniedza galamērķi. Valērijs un viņa cīņas biedri tika notverti – viņu liktenis kādu laiku nebija zināms. Pēc atbrīvošanas, pavadot atvaļinājumu, jaunais kareivis atgriezās Harkivā, kur dzīvo viņa mīļotā Vladislava. Jaunlaulātie kopā ir jau otro gadu. Viņu jūtas apgrūtināja attālums un laiks, un būšana atsevišķi un nezināmā nākotne deva skaidru izpratni, ka dzīve ir trausla un mīlnieki nav bijuši kopā. Tā, izbaudot katru minūti, novērtējot mazākās detaļas, puisis stingri nolēma, ka mājās gaidīs nevis līgava, bet sieva.

Bet kā to paveikt kara laikā izpostītajā pilsētā? Palīgā nāca TRO 127. atsevišķās brigādes 229. atsevišķā bataljona karavīri, kuri labprātīgi pievienojās ceremonijas oficiālās daļas organizēšanā.

Svinīgā pasākuma laikā bataljona komandieris Maksims Zinčenko sveica jaunlaulātos ar ģimenes nodibināšanu un novēlēja dedzīgu, sirsnīgu mīlestību, dzīves apstākļiem nesalaužamu ticību drīzai uzvarai, cerību un mīlestību, kas būs pamats ir laimīgai nākotnei,” teikts ierakstā.

З полону на весілля. Війна триває, але життя продовжується. Ми нищимо ворога та будуємо плани на мирне майбутнє,…

Posted by 229 окремий батальйон on Svētdiena, 2022. gada 1. maijs

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar