Īpaša nežēlība: -30 grādu salā pamet suni pie lidostas drošai nāvei, paši aizlido brīvdienās

suns

Krievijas un pasaules medijos plašu rezonansi izraisījis kāds gadījums Krievijā, kad kāds nežēlīgs pāris pie lidostas -30 grādu salā pameta savu ģimenes mīluli – sunīti Toriju. Suni lidmašīnā nelaida nepareizi noformētu dokumentu dēļ. Suņu meitene trīs dienas vēlāk tika atrasta nomaļā lidostas nostūrī, raksta Daily Mail.

Kā raksta Moscow Times, Oksana un Aleksandrs Urusovi no Krievijas Koļcovas lidostas bija plānojuši doties brīvdienās uz Vāciju. Līdzi bijis arī ģimenes mīlule Torija.

Lidostas darbinieki pāri informēja, ka viņi laikā un pilnībā nav aizpildījuši vajadzīgos dokumentus, tāpēc suni līdzi ņemt nevarēs. Viņi pārim ieteica lidojumu par dienu atlikt vai arī suni atstāt kādam draugam vai tuviniekam. Aleksandrs Urusovs tad ar suni saitītē esot devies ārā no lidostas un pēc brīža atgriezies. Lidostas darbiniekiem pāris apgalvoja, ka suni atdevuši pieskatīšanai kādam draugam.

Tomēr tagad atklājies, ka suns vienkārši pamests ārā pie lidostas termināļa. Gaisa temperatūra tobrīd bija -30 grādi pēc Celsija.

suns

Kad Urusovi ieradās Hamburgā, kur pie vecmāmiņas viesojas viņu bērni, viņi par Torijas «pazušanu» paziņoja tikai trīs dienas vēlāk. Vēlāk Urusovs atzinies, ka par suņa šķietamo pazušanu ziņojis tādēļ, ka bērni par Torijas prombūtni bijuši satriekti un raudājuši vienā laidā. «Mūsu bērni nebeidz vien raudāt, vai varat palīdzēt? Mēs esam gatavi maksāt soda naudu. Mums nācās viņu atstāt lidostā.. Viņi neļāva viņu ņemt lidmašīnā, kad lidojām uz Hamburgu apraudzīt bērnus,» lidostai sūtītajā paziņojumā vēlāk rakstīja ģimene.

Sunītis miris tika atrasts nomaļā lidostas nostūrī.

Lidostas pārstāvis izteicies, ka nespēj noticēt, “ka cilvēks ko tādu var nodarīt savam sunim”. Viņš arī kritizēja suņa saimniekus par to, ka viņi nav lūguši lidostas palīdzību. “Ja vien mēs būtu zinājuši par problēmu, suns vismaz būtu dzīvs. Laiks šajās dienās bija tik auksts. Torija tika atstāta lidostas daļā, kur parasti cilvēku nemaz nav. Ja viņa būtu atstāta lidostai tuvāk vai pie termināļa, viņa tiktu izglābta,” viņš teica.

Internetā patlaban parādījusies petīcija, kurā cilvēki aicina nežēlīgo pāri saukt pie atbildības. Petīciju parakstījuši jau vairāk nekā 7000 vietējo iedzīvotāju.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Daily Mail, TvNet

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar