Imants Kalniņš aizvien vēl slavina Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, secina komponista brālis

Imants Kalniņš

Komponista Imanta Kalniņa brālis dzejnieks Viks stingri nosoda Krievijas karaspēka asinsizliešanu Ukrainā, komunismu kā tādu un uzskata, ka Vladimirs Putins ir pelnījis tapt novākts no zemes virsas, bet pieļauj, ka brālis Imants ir citādās domās par politiku un aizvien slavina Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.

Aizvadītajā nedēļā, kad, pieminot abu tēva dzimšanas 113. gadadienu, brāļi Kalniņi pēc ilgāka nesazināšanās perioda sazvanījās, Viks vārdu “karš” pat nav nepieminējis, jo vēloties sargāt savas attiecības ar brāli. “Politisko uzskatu atšķirības dēļ mēs nedrīkstam šķelties! Nedrīkstam ļaut Putinam graut mūsu ģimenes un dzimtas!” uzskata Viks.

“Ukrainas kara tēmu vispār nepieminējām. Neesmu ar viņu par to runājis ne vārda!”- atklāj komponista Kalniņa brālis Viks intervijā.

“Pieļauju, ka viņam ir kaut kādi citi apsvērumi, atšķirīgs viedoklis visas šīs tēmas sakarā. Un es negribu to kustināt. Notikumi, tas, kas pasaulē notiek, viņu pārliecinās labāk nekā jebkurš cilvēks, pat es, miesīgais brālis, kas viņu mīl. Ja cilvēks ir uz kaut ko ļoti iecentrējies un fokusējies, es jau nu nebūšu tas, kurš tagad cīnīsies, nesdams apskaidrību un lasīdams lekciju, kuru man neprasa. Pasaules gaita pārliecinās viņu pamatīgāk,” uzskata Viks.

Gan prātīgāk, gan vērtīgāk esot tautai smelties prieku un spēku Imanta Kalniņa mūzikā, nevis interesēties par to, ko viņš domā par Krievijas iebrukumu Ukrainā vai par Putinu, uzskata Viks.

“Redziet, viedokļi rodas, mainās un nomainās. Bet sirds būšanas – tās jau paliek. Lūdzu, nenokrāsojiet no manas puses Imantu drūmās krāsās. Man viņš joprojām ir mīļais brāļuks,” piebilst dzejnieks.

Kā zināms, 2013.gadā komponists Imants Kalniņš jeb Imka publicēja atklātu vēstuli, kurā slavēja Baltkrievijas un Krievijas prezidentus, gānījās par Eiropas Savienību un eiro, kā arī aicināja tautu piesargāties no “nāvējošam skavām, kuras pār mums grib izplest satrunējušās Rietumu vērtības”.

Jāteic, ka Imants Kalniņš it bieži mēdz sabiedrību šokēt, paužot ar savus uzskatus. Savulaik viņš ir gan slavējis oligarhus un kritizējis latviešu tautu, kura neko nesaprotot, gan pavēstījis, ka katra latvieša grāmatplauktā būtu jāatrodas Korānam, gan paziņojis, ka Latvijā jāievieš monarhija.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lieki
Lieki

kārtīgs nacionālis- redz savu elku. Smukuma pēc jau kaut kas jāpaburbulē, bet elks ir un paliek

par cilvēktiesībām
par cilvēktiesībām

Ļaunais Pļutins diskriminē gejus!

Šaļapins
Šaļapins

Kaniņš domā ar savu galvu! Neļauj karināt uz ausīm makaronus!

lieliski
lieliski

ļēēņiiiins….ļēēņiiiins…..

āksiģol ajivtal
āksiģol ajivtal

Vairas brauciens pie putina 9.maijā un putina dibena bučośana jāuzskata par putina nosodīšanu. Bet Kalniņa nebraukšana uz Maskavu un putina dibena nebučošana jāuzskata kā putina slavināšana.

sīkais smerdelis pļešs
sīkais smerdelis pļešs

Putins ir slikts prezidents. Viņš Maskavā aizliedza azartspēles.

reņģe
reņģe

Viena pilsoņa viedoklis par to kāds varētu būt cita pilsoņa viedoklis. Interesanti? Varbūt naida kurināšana? Varbūt sarakstā iekļaušana? Un tas noteikti ir jānodrukā, kas liecina, ka drukātājam arī ir kaut kāds konkrēts viedoklis… jaunās pasaules kārtības tikumi?