Ieva Brante guļas zārkā

Ieva Brante

Politiķe, juriste, sportiste un veselīga dzīvesveida entuziaste Ieva Brante (LRA) pamatīgi pārsteidza sabiedrību, publiskojot foto un video no zārka. 

Fotosesijā Brante redzama skaisti saposusies guļam zārkā, kā arī pozējam katafalkā.

“Dažreiz mīlestība var nest mums sāpes. Reiz, mana paziņa pie kādas bildes jautāja: “Ieva, vai tu mēdz raudāt?”. Toreiz, škiet, neatbildēju. Reiz draugs smaidot aicināja ciemos: “Noplūksim tev majpuķītes!” Un es arī neko neatbildēju.

Un reiz, sporta zālē mani apskāva kolēģis: “Eu, mazā..” un es apraudājos. Mums katram ir savas cīņas, zaudējumi un uzvaras.

Mums katram ir savi dzīves izaicinājumi un sarunas ar sevi. Un mums katram negribas, lai sāp. Taču ik pa laikam sāp. Un tas nav slikti. No sāpēm nav jābaidās. Sāpes nozīmē, ka esi dzīvs un tev ir sirds. Tava sirds aug. Nenocietini to.

Trīs gadus neesmu raudājusi. Trīs gadus esmu (iz)dzīvojusi. Dzīvs mironis pa pasauli staigādam’.

Mums katram ir savas neizdzīvotas sāpes, pienākumi un ikdiena. Es atveru savu sirdi pretī neizsāpētajam un neizraudētājam. Es nometu bruņas pie kājām un uzvelku mežģīņu kleitu. Es ļauju sev būt maigai un trauslai. Es drīkstu kļūdīties un man drīkst sāpēt. Jo? Esmu dzīva.”

Komentāros ļaudis gan pauduši visai divējādas emocijas par redzēto – daudzi raksta, ka fotosesija ir provokatīva un vaicā, vai tiešām tāda bija vajadzīga, salīdzinot kadrus ar ainām no filmas “Tās dullās Paulīnes dēļ”. Savukārt citi raksta, ka Ievai noteikti izdevies aizskart kādu “dvēseles stīgu”. 

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar