Iepazīstieties: “Sirdsmīļā Monika” oriģinālā amerikāņu versija

Sirdsmīļā Monika atkal ir atgriezusies LNT kanālā, turklāt tiek solīts, ka varēsim skatīt jaunus nešpetnās blondīnes piedzīvojumus.

Viņas dzīvesprieku un intrigas iemīlējuši tūkstošiem latviešu skatītāju. Asprātīgās, čaklās, reizēm naivās un bērnišķīgās mājsaimnieces Monikas piedzīvojumi aizrauj un liek aizmirst ikdienas raizes. Amizantās dāmas darbi un nedarbi rada kuriozas situācijas. Galvenā varone Monika, kuru atveido aktrise Mirdza Martinsone, ir ļoti sievišķīga būtne, reizēm viltīga, bet reizēm šķiet pavisam dumja (tikai šķiet!). Bet Roberta (atveido aktieris Jānis Reinis) latgalietim raksturīgā stūrgalvība un temperaments liek smīkņāt pat visnopietnākajam skatītājam.

sirdsmila-monika-1

Monikas un Roberta kaimiņi un dzīvokļa saimnieki ir šarmantais Vimbu pāris – Hilda (aktrise Olga Dreģe) un Žanis (aktieris Leons Krivāns). Abi ir gados vecāki par seriāla galvenajiem varoņiem, turklāt ziņkārīgi un pļāpīgi. Mēdz viens par otru labsirdīgi pajokot, raugoties abu izdarībās, sevi tēlos pazīs teju ikviens laulāts pāris. Žanis ir miera mika un cenšas izvairīties no kašķiem, turpretī Hilda vienmēr iesaistās Monikas plāniņos. Monikas un Roberta kaimiņi dzird visu augšstāvā notiekošo, un tūliņ ir klāt ar savu pieredzi, mīlestību, gatavi palīdzēt risināt konfliktu, ja tāds izceļas, bet visbiežāk rezultātā rodas vēl lielāki pārpratumi.

sirdsmila-monika-4

Bet kāds tad patiesībā ir šī seriāla oriģināls?

sirdsmila-monika-2

Pašmāju „Sirdsmīļā Monika” aizgūta no Amerikā ļoti populārā televīzijas seriāla „I Love Lucy”. Tā pirmsākumi meklējami tālajā 1951. gadā. „I Love Lucy” tolaik bija skatītākais seriāls visās ASV. Tas ieguvis piecas prestižās “Emmy” balvas un neskaitāmas nominācijas. 2007. gadā žurnāls „Time” seriālu  iekļāva simts visu laiku labāko pasaules TV šovu sarakstā. Neraugoties uz to, ka ir aizritējuši vairāk nekā 60 gadi, seriāls joprojām ir ļoti populārs – ik gadu ASV to noskatās 40 miljoni cilvēku (valstī ir 313 miljoni iedzīvotāju).

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar