Iepazīstieties: Keitlīna Dženere, līdz šim zināma kā Kimas Kardašjanas patēvs Brūss

Kimas Kardašjanas patēvs un bijušais olimpiskais čempions desmitcīņā Brūss Dženers, pēc mēnešiem ilga tenku un minējumu laika, oficiāli apstiprinājis, ka ir mainījis dzimumu.

Aprīļa beigās, garā intervijā žurnālā Vanity Fair viņš atklāj, ka jūtas kā sieviete un šobrīd ir sava bioloģiskā dzimuma korekcijas procesā, tomēr toreiz lūdza viņu vēl uzrunāt vīriešu dzimtē, līdz brīdim, kamēr būs pabeigtas viņa pārvērtības.

Nu šis brīdis ir klāt: stāstā, kuram, ko nu tur liekuļot, uzmanīgi sekoja līdzi visa pasaule, vairs nav  neviena balta plankuma. Jaunā Dženeres kundze gozējas uz glancētā žurnāla Vanity Fair vāka. Attēla autore ir leģendārā fotogrāfe Annie Leibovitz. „Sauciet mani par Keitlīnu”, — aicina teikums uz žurnāla vāka.

Kimas Kardašjanas patēvs

Fotosesija ilustrē garu interviju, kuras autors ir Pulitcera prēmijas laureāts Bazs Beisingers. Dženeres kundze stāsta par morāli un fiziski veikto ceļu uz sevi pašu — uz to, lai kļūtu par cilvēku, kāda viņa visu laiku ir jutusies. „Ja es šo noslēpumu paņemtu sev līdzi kapā, tad, gulēdama uz nāves cisām, sev varētu teikti tikai vienu: tu tikko padirsi visu savu dzīvi”, — intervijā pauž Keitlīna.

 

 

Izdevums savā mājaslapā arī publicējis video, kurš uzņemts vāka fotosesijas laikā, Keitlīnas Dženeres mājā Malibu. Video redzams grimēšanas process, kā arī citi jaunizceptās sievietes tēli, kuros Keitlīna iedzīvojusies pārējās Vanity Fair publicētajās fotogrāfijās — piemēram, garā, grezni izšūtā vakarkleitā.

Rodas iespaids, ka pirmoreiz mūžā viņa pilnībā ir apmierināta ar to, kā izskatās. Patiešām, krāšņa sieviete.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar