G punkts vīrietim – kur to meklēt?

G punkts

Kur meklējams vīrieša “G” punkts? Protams, Googlē! Un atradīsiet tādus brīnumus…

Patiesības labad jāsaka, ka vīrieša G punkta meklējumi vainagosies ar pilnīgu fiasko. Nav vīriešiem tāda punkta. NAV! Jo vīrieši nedzemdē bērnus. Daba sievietei G punktu ir devusi, lai vieglāk un mazsāpīgāk noritētu dzemdības, ikreiz, kad sievietei ir orgasms, viņas ķermenis trenējas dzemdībām – galvenajam darbiņam viņas mūžā. Māte Daba cilvēkam neko nav devusi tāpat vien – lai jau tam cilvēciņam tiek tas prieciņš. Jebkurai reakcijai mūsu ķermenī ir racionāls izskaidrojums. Baudas poga – G punkts sievietei un ar to saistītais orgasms piešķirti ar konkrētu mērķi. Diemžēl mūsdienu patērētāju sabiedrībā visa uzmanība tiek koncentrēta uz gūšanu un baudu, tāpēc sievietes G punkts tiek glorificēts un, kas ir pavisam jocīgi, tas tiek piedēvēts arī vīrietim. Tā sacīt, vienlīdzībai jābūt, divdesmit pirmais gadsimts aiz loga, lai jau tiem vīrišķiem arī ir tas punkts! Lai bauda!

Nu tad veram vaļā Googli un sākam rindas kārtībā:
G punkts vīriešiem ir atrodams 3- 6 cm anālās atveres dziļumā. Tas ir mazais dzeltenais punkts ar uzrakstu “prostata”.”

Es gribētu redzēt dabā to uzrakstu! Un gribētu zināt, kura sieviete ir spējīga ielūkoties vīrieša dzīlēs kaut vai 3-6 cm dziļumā un ieraudzīt, kādā krāsā ir punkts…

Tālāk:
Vai vīriešiem ir G punkts? Jā, tas ir prostatas dziedzeris, un to var kairināt caur anālo atveri vai arī izdarot spiedienu uz viņa kājstarpi.”

Te jau skaidrāka valoda. Tikai prostatas dziedzeris ieguvis jaunu nosaukumu – G punkts. Aizveru acis un iedomājos reklāmu: “Problēmas seksā? Atkarība no tualetes? Kas tālāk? Zāles pret G punkta iekaisumu glābs jūsu dzīvi!” Kaut kā jocīgi izklausās. Un galvenais, rada lielu un smieklīgu sajukumu nosaukumos.

Un vēl:
Vīrietim anālā atvere ir spēcīga erogēnā zona, kurā atrodas G punkts, kuru stimulējot ir iespējams sasniegt anālo prostatas orgasmu.

Nu re, neviens neapšauba, ka vīrietim ir G punkts, bet to stimulējot tiek pat pie „anālā prostatas orgasma”.

Kas vieno visus iepriekš nosauktos apgalvojumus? Tas, ka vīrietim spēcīgas orgastiskās sajūtas rodas no prostatas dziedzera stimulēšanas. Super! Bet kāpēc tur jāpin klāt sieviešu G punkts?

Un te nu jāpiemin vēl kāda intriģējoša lieta. Joks tāds, ka prostatas dziedzeris nav dīvains orgāns, kas nezināmu iemeslu dēļ vīrietim novietots tik pikantā vietā, ka to var aizsniegt… khm, khm… tikai caur anālo atveri. Tā nemaz nav, ka tikai tādā veidā stimulējot, prostatas dziedzeris pēkšņi iedarbojas un rodas neaprakstāmas baudas sajūtas. Un arī tā nav, ka prostatas dziedzeris vīrietim dots, lai viņš varētu izjust pazemojumu un baudu, jo tiek stimulēts caur anālo atveri.

Prostatas dziedzeris piedalās katrā vīrieša orgasmā, jo ražo sēklas šķidrumu, kas nodrošina spermatozoīdu kustīgumu, kā rezultātā iespējama ejakulācija.

Ja vīrietim ir spēcīgs uzbudinājums – proti, iegurnī ieplūdis daudz asiņu, kas rada dabīgu spiedienu uz prostatas dziedzeri, finālā vīrietis izjūt spēcīgu orgasmu. Un tur pie vainas ir nevis pogas ar uzrakstiem, visādas manipulācijas ar tām, bet spēcīgs uzbudinājums, kas rodas fiziski veselam vīrietim, jo viņam labi darbojas visi refleksi un ir normāla „seksuālā apetīte”.

Visi notikumi, kas risinās pirms dzimumakta, kāpina uzbudinājumu. Vīrietis bauda ar acīm, ar ausīm, saņem pieskārienus visam ķermenim, fantazē, pats pieskaras, pats izsaka vārdus, kas uzbudina partneri, ietekmējas no viņas uzbudinājuma, utt. Katra šī darbība liek asinīm vīrieša iegurnī pieplūst aizvien vairāk. Jo ilgāk risinās šie notikumi, jo spēcīgāks kļūst vīrieša uzbudinājums, un prostatas dziedzeris saņem aizvien lielāku spiedienu, līdz seko kulminācija, tā sacīt.

Kur vīrietim atrodas G punkts un vai vajag to meklēt? Nevajag, jo nav vīrietim tāda punkta! Un nevajag vīrieti tik ļoti pielīdzināt sievietei, piedēvējot viņam sievišķīgas padarīšanas. Tad jau drīzumā varēsim lasīt padomus par to, vai palielināt vīriešiem krūtis vai nē, un cik lielus implantus izvēlēties. Protams, dabā eksistē attiecīgs rūpalu novirziens, kur zēni apzināti padara sevi par hemofrodītiem, proti, radījumiem ar abu dzimumu pazīmēm, bet šis raksts galīgi nav par to.

 

Autore: Rita Lasmane

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
jaanis
jaanis

Mulkiibas. Viirietim ir g-punkts un tas atrodas tieshi tur pat kur sievietei. Iesaku vairaak papeetiit.taustiit.sajust un baudiit vienam otru un viss buus chikiniekaa.

Y
Y

Galvagalī meklēt…

makita
makita

Jā, G punkts ir kā tāds klejojošais holandietis, ko meklēt… :D