Fotogrāfs pagūst iemūžināt izsalkušu lauvu, pirms tas metas viņam virsū

Dabas fotogrāfam no Pakistānas Atifam Saīdam (Atif Saeed) nācās teju burtiskā nozīmē sastapties aci pret aci ar saniknotu lauvu.

Neraugoties uz draudošajām briesmām, drosminiekam izdevās džungļu karali nofotografēt, brīdi pirms tas metās viņam virsū

Kā stāsta 38 gadus vecais fotogrāfs, viņš izkāpis no džipa, lai safari zoodārzā līdzās Lahorai uzņemtu dažas bildes, taču fotoaparāta klikšķi piesaistījuši savvaļas plēsoņas uzmanību. „Es nolēmu, ka man ir jāiemūžina fotogrāfijā lauvas raksturs un statuss, un šī bija vienīgā iespēja, kā es to varēju izdarīt”, — Saīds vēlāk teicis. Lauva apstājusies aptuveni trīs metrus no fotogrāfa un gatavojusies lēcienam. Par laimi, vīrietis paguvis iesprukt atpakaļ džipā.

„Es sēdēju izsaukušā lauvas priekšā netālu no savas automašīnas, kuras durvis bija atvērtas. Es sēdēju zemē tikai pāris metru no plēsoņas, tāpēc tas acīmredzot uzskatīja mani par savām pusdienām. Tobrīd es smējos, turpretī tagad, to visu atceroties, man nešķiet, ka varētu kaut ko tādu izdarīt vēlreiz. Tā bija patiešām tuva sastapšanās”.

 

Avots: ABC News

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Wilkz
Wilkz

A es domāju, ka tas raxts par Lato Lapsas apsēstību arfotogrāfēšanu ppēdējā laikā.. :D