Fen šui pārticībai: kāds naudasmaks piesaista bagātību

fen šui pārticībai

Fen šui noteikumiem atbilstošā maciņā nauda būs vienmēr. Uzziniet, kā piesaistīt naudas enerģiju!

Kāds naudasmaks piesaista naudas enerģiju?

1. Respektabls

Lētu naudasmaku bez nožēlas aizmetiet mēslainē, jo tam piemīt nabadzības enerģija. Ja nav pa kabatai dārgs pirkums, iegādājieties to vidējā cenā. Galvenais – tam ir jāizskatās respektablam, jāasociējas ar pārticību un jābūt pietiekami funkcionālam.

 

2.Apjomīgs

Nauda labāk jūtas apjomīgā makā. Jebkurai, pat pašai lielākajai naudas zīmei, naudasmakā nav jāsaliecas deviņos līkumos – banknotei ir jāieguļ makā visā augumā. Jūsu naudasmakam pat divdesmit eiro banknotei ir par maz vietas? Tas nozīmē, ka jūs negaidāt lielākās naudas zīmes, un tās tur arī neuzradīsies! Naudasmakam ir jābūt apjomīgam, turklāt ar ērtu nodalījumu sīknaudai.

 

3. No dabīga materiāla

Izvēlieties dabīgas ādas, zamša vai auduma maku, bet izvairieties no sintētiskajiem materiāliem, jo tiem vispār nav nekādas enerģijas. Turklāt, tā kā šie materiāli ir radīti mākslīgi, tie bloķē enerģiju plūsmu. Tāpēc vislabāk naudasmaku iegādāties normālos veikalos, nevis sīkumu bodītēs vai krāmu tirgū, kur pārdod dermantīna pakaļdarinājumus.

 

4. Naudas un bagātības krāsā

Fen šui iesaka naudasmaku iegādāties bagātības krāsā. Tas nozīmē, visos zemes un metāla toņos. Piemēram, brūnā, melnā, visos dzeltenajos toņos, kā arī zelta un sudraba krāsā. Izvairieties no ūdens toņiem – zilas, gaišzilas un zaļas krāsas makā banknotes nemēdz ilgi aizkavēties – tās aizplūst, līdzīgi kā upe.

 

Kas ir jāieliek makā, lai piesaistītu naudas enerģiju?

fen šui

Naudas piesaistīšanai fen šui iesaka naudasmakā glabāt saišķīti no trim ķīniešu monētām. To var nopirkt ezotērisko preču veikalā, bet vislabāk, ja monētas sasies katrs pats, procesa laikā pie sevis čukstus atkārtojot, ka jūs gaidāt naudu un tā jums ļoti patīk.

Vēl kāds fen šui padoms – makā turēt piparmētras vai zaļās tējas lapiņas. Šiem augiem piemīt spēja piesaistīt labklājību naudasmaka īpašniekam.

Naudasmakā iesaka glabāt arī kādu pupu, zirni vai citu pākšaugu un gabaliņu kanēļa standziņas – garšviela naudas enerģiju piesaista, bet pākšaugi to saglabā. Makā var ielikt arī kādu viršu zariņu vai zivs zvīņu, kas arī piesaista naudas enerģiju.

 

Kā apieties ar naudasmaku, lai tas piesaistītu naudas enerģiju?

fen šui

Nauda makā ir jāliek „ar seju uz augšu”, ievērojot to pakāpes – vispirms lielāka, pēc tam mazāka nomināla banknotes. Nekad neatstājiet maku tukšu, lai tajā vienmēr ir kaut vai viena monēta.

Neiztērējiet visu līdz pēdējai naudiņai. Vienmēr atstājiet kaut kādas rezerves – lai tie būtu kaut vai pieci centi.

Naudasmakā ir vēlams glabāt „laimīgo monētu” – pirmo nopelnīto, saņemtu no kāda laba cilvēka, veiksmīgā darījumā nopelnītu un tml. Neizdodiet šo naudiņu, jo tas ir jūsu pārticības talismans.

Loterijā vinnēta, negodīgā ceļā iegūta, zemē atrasta vai dāvināta nauda laimi nenes, tāpēc tādu makā neglabājiet. Atdodiet to labdarībai vai uzreiz iztērējiet.

Nauda ir jāmīl, un jāattiecas pret to saudzīgi. Ikvienu saņemto banknoti noteikti iztaisnojiet, pirms ielieciet savā makā.

Atbrīvojieties no nevajadzīgā! Nauda nevairosies makā, kurā ir neskaitāms daudzums vecu čeku, iepirkumu sarakstu, zīmīšu ar telefona numuriem, izlietotu e-talonu un citas drazas.

Neturiet makā tuvinieku fotogrāfijas! Pirmkārt, fotogrāfijas „lauž” naudas enerģijas plūsmu, otrkārt, jūsu naudasmaka un naudas enerģija var iespaidot fotogrāfijās attēlotos cilvēkus. Tas gan notiek reti, tomēr mēdz gadīties – naudas enerģijas plūsma caur fotogrāfijām var pārvērst jūsu tuviniekus līdz tādai pakāpei, ka viņiem nekas cits vairs dzīvē neinteresē, kā vienīgi nauda, brīdina fen šui meistari.  Atcerieties: fotogrāfijām ir vieta albumā, nevis naudasmakā.

 

No kāda naudasmaka nekavējoties ir jāatbrīvojas?

fen-sui-03

Tiklīdz jūsu naudasmaks sāk izskatīties nevīžīgs, tas uzreiz ir jānomaina pret jaunu. Nobružāts, saplaisājis vai pat ar caurumiem, tāds naudasmaks finanšu plūsmai „sūtīs” nabadzības vēsti – uz tādu maku nauda nesteigsies. Ko iesākt ar veco naudasmaku? Nekavējoties ne mirkli, izmest miskastē!

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: spiritualism.japan.com

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar