Džensons Batons aizmidzināts un aplaupīts

Džensons Batons

Francijas dienvidos pagaidām nenoskaidroti ļaundari aplaupījuši Pirmās formulas (F-1) britu pilota Džensona Batona (Jenson Alexander Lyons Button) villu, pirms tam iemidzinot pašu „McLaren” komandas braucēju un viņa sievu Džesiku Mičibatu, japāņu izcelsmes apakšveļas modeli. 

Policija izvirzījusi versiju, ka laupītāji caur ventilācijas sistēmu iepludinājuši Santropēzas savrupmājā miega gāzi. Pārliecinājušies, ka nama saimnieki ir neitralizēti, neģēļi iekļuvuši ēkā un to aplaupījuši, gūstot apmēram £300 000 lielu „kumosu”.

Džensons Batons

Nolaupīts arī Mičibatas laulību gredzens £250 000 vērtībā.

Džensons Batons

„Šis laupīšanas paņēmiens ir kļuvis īpaši populārs pēdējo piecu gadu laikā. To izmanto rūdīti un izveicīgi noziedznieki, kuru specializācija ir greznu savrupmāju aplaupīšana. Cietušie atklāj, ka ir aplaupīti, tikai nākamās dienas rītā, kad ierauga izvandīto māju. Daudziem upuriem ir grūti samierināties ar domu, ka nozieguma izdarīšanas brīdī noziedznieki bijuši ar viņiem vienā telpā, turklāt aplaupītie tobrīd bijuši pilnīgi bezpalīdzīgi”, — norādījis Santropēzas policijas iecirkņa preses dienesta pārstāvis.

Avots: The Sun

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar