Es neesmu dusmīgs, es esmu Mežāzis – Zodiaka zīmes, kas vienmēr izskatās niknas

dusmas

Gan jau katrs kaut reizi dzīvē ir notvēris sevi domājam par to, kādu viņu redz apkārtējie. Ir cilvēki, kuri jebkurā diennakts laikā un jebkuros apstākļos smaida kā maija saulītes. Un ir cilvēki, kas gandrīz visu laiku izskatās dusmīgi.

Nav nekāds brīnums – šie cilvēki ar nikno sejas izteiksmi ir četru Zodiaka zīmju pārstāvji . Viņi vienkārši nespēj būs citādi – vienmēr izrāda savu neapmierinātību un pauž savu viedokli neatkarīgi no tā, vai tas ir labs, vai slikts.  Turklāt šo Zodiaka zīmju pārstāvji izskatās dusmīgi pat brīžos, kad patiesībā viņi tādi nav.

1. Vēzis

Vēzis patiesībā ir definīcija vārdu salikumam “slikts garastāvoklis”. Ir nepieciešamas vien pāris minūtes, lai mierīgais Vēzis kļūtu dusmīgs un to pamanītu visi apkārtējie. Vēzis pēc savas dabas ir ļoti temperamentīgs, kas nozīmē, ka viņu garastāvoklis var mainīties ļoti ātri. Sevišķi dusmīgs Vēzis izskatās no rītiem, tikko pamostoties. Tad viņš ir nikns un kašķīgs, tāpēc Vēža pirmais darbs ir uzvārīt lielu krūzi kafijas. Tikai pēc ierastās kofeīna devas viņš var sākt normāli funkcionēt. Turklāt Vēzis ir arī ļoti negatīvs un kritisks. Pat visā labajā viņš vienmēr atradīs kaut ko sliktu un kritikas vērtu. Tieši tā Vēzi redz arī apkārtējie un viņa ģimenes locekļi.

2. Jaunava

Patiesībā Jaunava vienmēr izskatās ļoti nosvērta un atturīga. Šīs zīmes pārstāvjus ir ļoti grūti sadusmot un nokaitināt. Taču, kad tas notiek, labāk turēties pa gabalu. Jaunavas gandrīz vienmēr izskatās dusmīgas saspringtās situācijas un brīžos, kad nākas uzņemties kontroli par situāciju. Turklāt Jaunavām to darīt patīk, jo tas nozīmē, ka viņi var visus komandēt. Tieši šis ir iemesls, kāpēc viņi izskatās dusmīgi. Īpaši, ja kāda no norādēm nebūs pienācīgi izpildīta. Tad gan lai bēg, kas var – Jaunava ne vien izskatīsies dusmīga, bet arī kļūs dusmīga.

3. Skorpions

Var izteikt līdzjūtību visiem, kuru dzīvē ir kāds Skorpiona zīmē dzimušais. Šīs zīmes pārstāvji patiešām ir dusmu mākoņi. Viņi vienmēr spēj atrast iemeslu, lai sadusmotos. Lai gan patiesībā viņiem viss notiek galvā, dusmu iemesli visbiežāk ir radušies tieši šīs zīmes pārstāvju prātā. Skorpions lieliski izpauž savas emocijas, turklāt grimases un poza ir tas, kas atspoguļo viņa garastāvokli. Skorpionam ir grūti uzticēties cilvēkiem, kas nav viņa tuvinieki, tāpēc viņš izskatās atturīgs, neitrāls un pat iedomīgs komunikācijā ar apkārtējiem.

4. Mežāzis

Mežāzis visdrīzāk pat necentīsies būt labā garastāvoklī, jo izskatoties dusmīgs, viņš spēj būt daudz produktīvāks savos ikdienas darbos. Smaidu šīs zodiaka zīmes pārstāvju sejās redzēsiet patiešām reti. Tas tāpēc, ka Mežāzis vienmēr ir pārāk aizņemts un viņam vienkārši nav laika, lai dalītos ar smaidu. Mežāzis ir viena no visciniskākajām zodiaka zīmēm. Viņš vienmēr meklēs īsto brīdi, lai pateiktu “Es to zināju”, “Es taču teicu” vai kaut ko tamlīdzīgu.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar