Ekstrasense Džūlija Vanga beidzot jūtas laimīga

2014. gadā uzvaras laurus Krievijas TV šova “Ekstrasensu cīņas” 15. sezonā plūca rīdziniece Džūlija Vanga (36).

Šova laikā daiļā ekstrasense, kura ir strādājusi arī par modeli, skatītājus apbūra ne tikai ar savām pārdabiskajām spējām, bet arī ar krāšņo un ekstravaganto izskatu – gariem blondiem matiem, uzkrītoši ēnotām acīm, košām lūpām, pašas modelētiem tērpiem.

Džūlija Vanga

Šobrīd sievietē, kas vizuāli vairāk līdzinās dziedātājam Deividam Bovijam, kādreizējo skaistuli sazīmēt ir visai pagrūti. Tomēr šķiet, ka pati Džūlija ar savām vizuālajām pārmaiņām ir apmierināta. Viņai nevajag krāsoties un viņa beidzot varot būt viņa pati, raksta žurnāls “Kas Jauns”.

Džūlija Vanga

Savā kontā Instagram Džūlija atklāj, ka marta beigās apritējis gads, kopš viņa nogriezusi savus garos matus. “Visu jaunību biju ar īsu griezumu, taču toreiz nejauši nokļuvu modeļu biznesā, un man sāka diktēt, kā man jāizskatās, kas jāvelk, kā jāuzvedas. Tas ir zemiski, kad kāds tevi pataisa pēc kopēja parauga. “Tu līdzinies puisim! Tu neesi sievišķīga, tev jāataudzē mati, tev jākrāsojas, jāvelk svārki un jāsmaida! Smaidi kā meitene, citādi izskaties kā vecis!” – mani audzināja. Bet kāda velna pēc?”.

Izrādās, arī “Ekstrasensu cīņu” laikā Džūlija Vanga izmantojusi parūkas un pieaudzētus matus, jo pašas mati bijuši garumā nedaudz zem kakla. Tiem, kuriem viņas jaunais izskats nepatīk, Džūlija atbild, ka viņai ir vienalga, ko par viņu domā. “Es ienīstu standartus. Nevienam nav tiesību izlemt, kas tu esi un kādam tev jābūt!”

Foto: Julija Vang Offical

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar