Ekspedīcija labākas marihuānas meklējumos

Amsterdamā ir kāda kompānija – Green House Seeds. Tā tiek uzskatīta par veiksmīgāko ar marihuānu saistīto kompāniju pasaulē.

Tā ne tikai audzē un iegūst visdažādāko šķirņu marihuānas sēklas un piedalās sacensībās, bet arī organizē ekspedīcijas jaunu šķirņu meklējumos, tirgo apģērbus un aksesuārus, un tai pieder vairāki coffee-shopi*.

Pirmais Green House cofee-shop Amsterdamā tika atvērts 1992. gadā, bet kompānijas radītājs Arjans savu pieredzi ieguva daudz agrāk: sākot no 1985. gada viņš ir ceļojis apkārt pasaulei un iepazinis visdažādākās kaņepju šķirnes.

Laika gaitā Arjans ar domubiedriem un savu kompāniju Green House Seeds ir izaudzējis pasaulē iecienītas marihuānas šķirnes, par ko arī saņēmis atzinību gan Cannabis Cup, Highlife Cup un citās marihuānas šķirņu sacensībās. Pats Arjans tiek saukts par Kaņepju Karali (King of cannabis) un viņa coffee-shop kafejnīcas Amsterdamā apmeklē pasaulē slaveni cilvēki, kā piemēram: Pīrs Brosnans, Meisija Greja, Maiks Tainons, Xzibit, Snoop Dogg, 50 Cent, Gvena Stefānija un daudzi daudzi citi.

Viens no interesantākajiem projektiem, kas radies pateicoties Arjanam un Green House Seeds ir Strain Hunters. Pats Arjans kopā ar savu palīgu Franko un citiem “medniekiem” organizē un jau ir paspējuši realizēt trīs ekspedīcijās – Indijā, Malāvi un Marokā. Strain Hunters ekspedīcijas ir ar mērķi atrast un saglabāt senās kaņepju sugas. Nākotnē būs arī iespējams iegādāties šo īpašo marihuānas šķirņu sēklas Green House Seeds veikalā.

* coffee-shop – kafejnīcas Nīderlandē, kur pieaugušie (18+) var iegādāties marihuānu

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar