Dzīve debesīs: penthauss 425 m augstumā 95 milj. USD vērtībā

Penthauss uz mākoņa maliņas — tā varētu justies dzīvojot nesen uzceltajā 425 metrus augstajā debesskrāpī Ņujorkā, Manhetenā, Park avenue 432. Šobrīd tā ir pati augstākā dzīvojamā ēka Rietumu puslodē.

Debesskrāpī “432 Park Avenue” (arhitekts Rafaels Vinjoli) ir 104 dzīvokļi, kuru cenu amplitūda no 16,95 miljoniem līdz 95 miljoniem ASV dolāru (13 – 74 miljoni eiro) par dārgākajiem apartamentiem debesskrāpja augšstāvā.

Ēka ar 96 stāviem ir augstāka pat par tādiem Ņujorkas gigantiem kā “Empire State Building” (381 m), “Chrysler Building” (319 m) un nesen ekspluatācijā nodoto “One World Trade Center”, neskaitot tā smaili (417 m).

Penthauss var lepoties ar gandrīz 4 m augstiem griestiem un 3 x 3 m plašiem logiem, no kuriem paveras elpu aizraujošs skats uz Centrālparku, Manhetenas ēku smailēm un Atlantijas okeānu. Debesskrāpī ir arī  vīna pagrabs, plaša āra terase, SPA centrs, peldbaseins, biljarda zāle, kristāla lustrām rotāts restorāns, atpūtas telpa un privāta trenažieru zāle.

Ēka “432 Park Avenue“, kuras pamatakmens likts 2011. gada 26. septembrī, pie apvāršņa redzama gan no visiem Ņujorkas rajoniem, gan pat no Monmautas apgabala Ņūdžersijas štatā.

“Esam lepni, ka mums izdevies radīt būvi, kas redzama no visiem pieciem Ņujorkas rajoniem un kas kļūs par jaunu orientieri pilsētas ainavā,” atzinis “Macklowe Properties” vadītājs Harijs Maklovs.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
hs
hs

nemākat izveidot normālu slaidšovu? nav zināšanu?
nav naudas kādu noalgot?