Dženifera Lopesa raisa fanu sašutumu nejēdzīga skatuves tērpa dēļ

Dženifera Lopesa

Dženifera Lopesa pamatīgi samulsinājusi savus fanus, izejot uz skatuves muļķīgā tērpā.

Fanus šokējis Dženiferas Lo pārāk piegulošais kostīms, kas vizuāli kropļojis zvaigznes lielisko figūru. 11.jūlijā Dženifera Lopesa uzstājās šovā Today, kas bija veltīts teroraktā Orlando bojā gājušo piemiņai.

Dženifera Lopesa

Dženifera starmešu gaismā izgāja sniegbaltā kostīmā, kas ne tikai izcēla zvaigznes sievišķīgo figūru, bet arī dažas ķermeņa nepilnības. Dziedātājas fani nodēvējuši viņas tērpu par pavisam nejēdzīgu, norādot, ka tas vizuāli izkropļojis Dženiferas figūru, piesaistot skatītāju uzmanību dažiem liekā svara kilogramiem.

Dženifera Lopesa

Un patiešām, Dženiferas Lopesas ķermeņa aprises ir tuvu ideālam, tāpēc vēl jo vairāk nav saprotams, kāpēc viņa izvēlējās šādu pārāk apspīlētu tērpu.

Dženifera Lopesa

Iespējams, ka tāpat kā daudzas sievietes, arī Lo saskatījusi savā ķermenī kādu lieku tauciņu, neraugoties uz veselīgo dzīvesveidu, kuru piekopj – vērtīgu produktu lietošanu uzturā un regulārām sporta nodarbībām.

Dženifera Lopesa

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Sinča
Sinča

Tērps nav pārāk gaumīgs (muļķīga toreadora kostīma versija), bet nekādus liekos kilogramus tas nu gan neizceļ. jo tādu nav.