Džefs Bezoss un Makenzija šķirot laulību sola uzvesties “kā pieauguši cilvēki”

Džefs un Makenzija Bezosi

Pirms dažām nedēļām Džefs un Makenzija Bezosi ar paziņojumu sociālajos tīklos informēja sabiedrību, ka pēc 25 laulībā nodzīvotiem gadiem nolēmuši šķirt laulību. 

Koncerna „Amazon” dibinātājs Džefs Bezoss (54) un viņa sieva – rakstniece Makenzija Bezosa (48) laulībā nodzīvojuši 25 gadus un ir četru kopīgu bērnu vecāki. Viņiem ir trīs dēli un viena adoptēta meita no Ķīnas.

Uzreiz pēc tam atklātībā nonāca fakti, ka Džefam jau vairāk nekā astoņus mēnešus ir dēka ar precētu TV personību Lorēnu Sančesu (49). Lai gan Bezosu šķiršanās būs viena no dārgākajām pasaules vēsturē, pāris sola to nokārtot pēc iespējas cienījami, vēsta slavenību žurnāls „People”, atsaucoties uz kāda Bezosu paziņas teikto.

„Pēc tam, kad viņi pašķīrās un parādījās cita sieviete, tas bija tikai laika jautājums, kad viņi nolems laulību izbeigt,” norādījis ģimenes paziņa. „Taču viņi nolēmuši uzvesties kā pieauguši cilvēki un kopīgi rūpēties par bērniem.”

„Amazon” dibinātāja un īpašnieka Džefa Bezosa kapitāls – 139,6 miljardi ASV dolāru, kas pēc žurnāla „Forbes” aplēsēm padara viņu par visbagātāko cilvēku pasaulē.

Žurnāla informācijas avots norādījis, ka Džefs un Makenzija viens pret otru izturējušies ārkārtīgi sirsnīgi un radies iespaids, ka viņi ir laimīgi. Nekas nav liecinājis par nesaskaņām pāra attiecībās.

Džefs ikdienā darba vajadzībās daudz ceļojis un ticies ar biznesa partneriem visā pasaulē. Savukārt viņa sieva rakstniece Makenzija Bezosa vienmēr centusies izvairīties no publicitātes, dzīvojusi vienkāršu dzīvi, rakstījusi, strādājusi un rūpējusies par bērniem.

Makenzija un Džefs iepazinās pēc Prinstonas universitātes absolvēšanas. Pāris saderinājās trīs mēnešus pēc pirmā randiņa un pēc pusgada jau apprecējās, – informē žurnāls „Vogue”.

„Džefs ir pilnīgs pretstats man,” kādā 2013. gadā sniegtajām no intervijām stāstīja Makenzija. „Viņam patīk tikties ar cilvēkiem. Viņš ir ļoti sabiedrisks cilvēks. Man kokteiļu ballītes spēj radīt stresu. Tas noteikti nav domāts man.”

25th Anniversary Celebration Of "Extra"

Džefa Bezosa jaunā mīlestība, 49 gadus vecā Lorēna Sančesa (attēlā augstāk) arī šobrīd šķir savu 13 gadus ilgušo laulību ar Holivudas talantu aģentu Patriku Vaitsellu. Viņiem ir divi kopīgi bērni. Sančesai ir arī vecāks dēls, kurš dzimis iepriekšējās attiecībās.

Bezoss un Sančesa iepazinušies, strādājot pie kopīgiem projektiem un pamazām darba attiecības pāraugušas romantiskās jūtās, – kāds cits paziņa apliecinājis žurnālam „People”. „Viņu attiecības ir ļoti nopietnas,” novērtējis vārdā nenosauktais pāra draugs.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar