Dārgākais kēkss pasaulē: vai vēlies pagaršot?

dārgākais kēkss pasaulē

Pasaulē dārgākais kēkss ir pieejams Bloomsbury veikalā vienā no Dubaijas hipermārketiem.

Šis kēkss, kas nosaukts par Zelta Fēniksu (The Golden Phoenix), ir iegādājams tikai šajā konkrētajā Dubaijas hipermārketā. Tā cena ir apmēram 1010 dolāru. Kēkss tiek pasniegts uz 24 karātu zelta kūkas statīva.

Kēksa koncepciju izstrādājusi Šafīna Jusufa (Shafeen Yusuff), EMKE Group priekšsēdētāja Jusufa Ali meita, kuram pieder Lulu hipermārketu un supermārketu tīkls Persijas līča reģionā.

Kafejnīca Dubaijas hipermārketā tika atvēra 2012. gada 28. jūnijā, Bloomsbury viena gada jubilejā. Kafejnīca savas durvis pirmo reizi vēra Abu Dabi.

Saskaņā ar paziņojumu medijiem, Zelta Fēniksa prezentācijas izmaksas pārsniedza 28 000 dolāru.

Interese par pasaulē dārgāko ēdamo kēksu sākās jau jūnija sākumā, kad Šafīna Jusufa paziņoja, ka ir nodomājusi uzņemties šo pārdrošo izaicinājumu.

Viņa vairākas nedēļas strādāja, lai pilnveidotu garšu, uzlabotu recepti un dekorācijas, līdz izveidoja sarakstu ar piecām dārgākajām un garšīgākajām kēksa sastāvdaļām:

  • Milti – Dove organiskie milti no Lielbritānijas;
  • Sviests – Rachel organiskais sviests no Lielbritānijas;
  • Šokolāde – Augstākā labuma Amedei Porcelena šokolāde no Itālijas;
  • Vaniļas pupiņas – augstākā labuma vaniļas pupiņas no Ugandas;
  • Ēdamā zelta loksne – 23 karātu zelts.

Tablez Food Company vadītājs Vinejs Lalls (Vinay Lall) stāsta: “Mums ir gods prezentēt dārgāko ēdamo kēksu pasaulē. Mēs esam redzējuši, kā cilvēki jau iepriekš mēģinājuši pagatavot pasaulē dārgākos kēksus, taču šie kēksi nebija ēdami, jo tajos bija iestrādāti dimanti un citi līdzīgi elementi.”

Tablez Food Company paspārnē atrodas arī tādi zīmoli kā Peppermill (Dubaija), De Thali (Abu Dabi), Tanjara (Abu Dabi) un drīzumā arī Chai Biscoot.

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar