Jo skaļāk guļamistabā uzvedas mīlnieki, jo kvēlāka mīlestība?

dao

Parunāsim par kaisli.  Pareizāk sakot, par tādu uzbudinājuma pakāpes mērvienību kā troksnis guļamistabā. Jo skaļāk uzvedas mīlnieki, jo kvēlāka mīlestība? Vai tas patiešām tā ir?

Droši vien daudzi uzreiz atcerēsies pikantākās pieaugušo filmu epizodes, kad skarbs vīrietis bez priekšspēles metas virsū filmas varonei, bet sieviete, uzbudināta no tā vien, ka viņai blakus atrodas vīrietis, skaļi kliedz. Turklāt nav skaidrs — no svētlaimes vai tāpēc, ka nav gaidījusi šādu notikumu pavērsienu.
Pēc režisora ieceres, filmas varone kliedz visas 15 minūšu epizodes garumā, lai pat pagalam neaptēsts skatītājs saprastu, ka TAS viņai sagādā baudu.

Dzīvē sievietes dažādu sajūtu attēlošanai izmanto veselu skaņu signālu sistēmu. Klusi vaidi, „jā, jā, vēl, vēl!”, stenēšana un skaļas, dvēseli plosošas vaimanas.

Tomēr visas šīs sieviešu viltības un triki mēdz būt tāli no patiesi jutekliskiem pārdzīvojumiem. Vien retā sieviete zina, kā iegūt “visu banku”.

 Mēs varam bez gala ironizēt par to, ka vīrieši salīdzinājumā ar sievietēm ir mazāk jūtīgi, taču vīrieši nebūt nav tik biezādaini, ka nespēj atšķirt ilūzijas no patiesām emocijām. Īstas jūtas ir spēcīgākais seksuālais stimulators. Un nekas cits tā nepievelk un nenotur vīrieti pie vienīgās draudzenes, kā viņas sievišķīgā iņ enerģija. Neprāts, kam spēj līdzināties vienīgi Zemes pievilkšanās spēks, velk vīrieti pie sievietes, kurai piemīt īsti sievišķīgs enerģētiskais magnētisms.

Tātad, pirmais pievilcības noteikums gultā ir harmoniska skaņa. Vai seksa laikā ir jāvaid? Ja tā ir dabiska fizioloģiska prasība, kas nav saistīta ar vīrieša mākslīgu stimulēšanu, — lūdzu! Kliedziens palīdz atvērt kanālus, pa kuriem plūst seksuālā enerģija, un uztur enerģētisko līmeni intīmās tuvības laikā.

Erotiskās skaņas dzimšana ir cieši saistīta ar dažādiem orgāniem. Maigāko, klusāko un uzbudinošāko sievietes balss skaņu rada aknu enerģētiskie impulsi, tāpēc ka tieši aknas saskaņā ar piecu stihiju teoriju U-siņ atbild par patiesi dziļām mīlas attiecībām.

Sievietes izdvestās skaņas ir veids, kā viņa vada savu vīrieti, signalizē viņam, ka tuvojas mērķim, regulē ritmu, tempu, rāda ceļu, pa kuru doties, iedrošina viņu tad, kad viss ir pareizi.

Jūs droši vien vēlaties pajautāt, vai seksuālo emociju pārņemtajam partnerim arī jākliedz. Filmās „par TO” kliedz ne tikai aktrises, bet arī aktieri, un, kā zināms, labāko filmu scenāriju radīšanā piedalās arī pieredzējuši psihologi un seksologi. Nav apstrīdams, ka nepavisam ne varonīgie kinematogrāfa mīlestības batāliju varoņi demonstrē skatītājiem sava veida vīriešu seksuālās uzvedības stereotipu. Vīriešu „standarts” dzimumakta laikā iekļauj vairākus jautājumus par tēmu „Tev patīk?” un draudīgu zvēra rēcienu kārtējā dubļa beigās.

Tomēr esam spiesti sagraut stereotipu, kas saista vīrišķību un seksualitāti ar skaļiem kliedzieniem gultā. Dzimumakta laikā vīrieši kliedz divos gadījumos: ja viņiem nepietiek seksuālās enerģijas, lai gūtu maksimālo baudu, vai ja viņi paši ir sasnieguši augstāko baudas punktu, bet jūt, ka spēka sievietes apmierināšanai nepietiks.

Pirmais iemesls var būt saistīts ar iekšējo orgānu vājumu vai kādu elementāru fizisku slimību.

Otrais iemesls ir nepareizas partneres izvēle. Vīrieši bieži izvēlas enerģētiski spēcīgas un tāpēc erotiski pievilcīgas sievietes.

Taču, ja sieviete ir stiprāka nekā vīrietis, ja viņas enerģijas līmenis ir augstāks nekā tam, ar kuru viņa savienojas, viņa neapzināti izvelk partnera enerģiju. Ar laiku enerģētiskā nevienlīdzība izraisa manāmu vīrieša spēku un veselības izsīkumu. Tas ir skumji, bet stiprāka sieviete saīsina vīrieša mūžu.

Zemas frekvences skaņas guļamistabā liecina par vīrieša nespēju. Tā kliegt un stenēt var tikai cilvēks, kas tualetē mokās ar aizcietējumu. Atvainojiet par cinisko salīdzinājumu, bet tieši tādā neveiklā situācijā nonāk novājināti un iņ-jaņ enerģētisko līdzsvaru zaudējušie mīlnieki. Īsts lietpratējs gultā nekad nekliedz.

Vienīgā situācija, kurā gan vīrietis, gan sieviete var klaigāt, ir tad, ja emociju daudzums ir pārāk liels un partneri netiek galā ar enerģētisko lavīnu. Taču, lai attīstītu sevī tādu seksuālo spēku, jāpieliek ne mazums pūļu, turklāt tas jādara nevis trenažieru zālē, kā daudziem šķiet, bet gan pievēršoties enerģētiskajām praksēm, piemēram, cigun vai jogai. Un galvenais — vīrietim jābūt augšpusē! Svarīga ir ne tikai seksa poza, bet arī — un it īpaši — dzīves pozīcijas kontrole pār situāciju, kuru viņš izvēlas.

Ak, kaislīgās seksuālās laimes meklētājas, saudzējiet savu bezgala dārgo veselību, rūpīgi izvēlieties vīriešus un atcerieties, ka īsta kaisle var arī būt bez skaņas!

Autors: Czi Sjaogans, Dao meistars

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar