Dalailama ierakstījis mūzikas albumu

Dalailama

Tibetas budistu garīgais līderis Dalailama pirmo reizi ierakstījis mūzikas albumu. Profesionālu mākslinieku pavadībā viņš deklamē svētos vārdus – mantras.

Dalailamas pārstāvji informē, ka albums pie interesentiem nonāks 6. jūlijā – garīgā līdera 85. dzimšanas dienā.

Jaunzēlandes mūzikas producents Džunelle Kunins kopā ar mūziķu grupu ierakstīja 11 dziesmas, kurās paustas svarīgākās budistu reliģiskās vērtības – gudrība, drosme, dziedināšana un līdzjūtība.

Jau otrdien, 9. jūnijā, pie klausītājiem nonāca vienas no slavenākajām lūgšanām – septiņu Budas mantru “Labestība” – ieraksts. Nupat tapušā albuma nosaukums ir “Inner World” jeb “Iekšējā pasaule”.

Pašreizējais 14. Dalailama Tenzins Gjaco dzīvo trimdā Indijā. Savu dzimteni viņš bija spiests pamest pēc konflikta ar Ķīnas Tautas Republikas varas iestādēm. Garīgais līderis vairs nepieprasa Tibetai neatkarību, taču attiecības ar oficiālo Pekinu nav uzlabojušās.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: LTV Rīta Panorāma

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar