Dakota, Miesassargs, Konrāds Lācis – pērn jaundzimušajiem doti visai neparasti vārdi

bebis

Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departaments apkopojis datus par 2023. gadu, kas publicēti ministrijas mājaslapā.

Tieslietu ministrijas apkopotā informācija par aizvadīto gadu liecina, ka 2023. gadā jaundzimušajiem tika reģistrēti neparasti vārdi, piemēram: Artemīda, Dakota, Neve, Talla, Vlasta, Lavi, Miesassargs, Vests, Mills, Ville, Kairo, Rubins. Tāpat jaundzimušajiem ir doti divi vārdi: Arabella Vētra, Anna Ziema, Bronza Evelīna, Pērkons Pēteris, Varis Vītis,  Konrāds Lācis.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lingua pura
Lingua pura

Te nu esam. Šeit tak ir visādi valodas institūti un komitejas, kuri izgudro visādus debilus jaunvārdus, nosaka kaut kādus gada nevārdus, u.t.jpr. Tad nu varbūt šo lietu vajadzētu kaut kā administrēt. Piemēram, nosaukt bērnu Miesassargs, manuprāt, ir tāds kā bērna tiesību pārkāpums. Ja vien tas nav joks, protams. Tad jau var nosaukt to sīko, piemēram, ĶEBLĪTIS, CŪDERPUKURS, SPĒKLAIZIS…. Jebkā? Toties tie āksti izdomājuši ( bija ziņās ) ,ka soļanka tagad sauksies SĀĻVIRA. Te nu atkal no maisa izlien stulbuma īlens. SOĻANKA vispār NAV zupa vai vira, bet gan tāds kā sautējums. Jā, tā padomju laikos iedēvēja no ēdienu paliekām gatavotu… lasīt vēl »