Ciniska tvīta autorei piespriež 24 gadus cietumā

ASV Floridas pavalstī tiesa piespriedusi 24 gadus ilgu cietumsodu sievietei, kura savā mikroblogā tīklā Twitter.com publicēja frāzi “2 Drunk 2 Care” (esmu pārāk piedzērusies, lai pārdzīvotu) pāris minūtes pirms satiksmes negadījuma izraisīšanas, kurā gāja bojā divi cilvēki, vēsta televīzijas kanāls NBC.

Autoavārija notika 2013.gada novembrī, kad piedzērušās Kailas Mendozas (Kayla Mendoza) vadītā automašīna Hyundai iebrauca pretējās kustības joslā un ietriecās tajā braucošajā automašīnā. Sadursmes rezultātā gāja bojā divas 21 gadu jaunas meitenes.

Tiesa lēmusi, ka avārijas, kurā izdzisa divu cilvēku dzīvības, vaininiecei pēc atbrīvošanas no cietuma vēl būs jāiztur sešus gadus ilgs pārbaudes laiks, kā arī viņai uz mūžu ir liegtas tiesības vadīt jebkādu transportlīdzekli.

Medicīniskā ekspertīze, kas tika veikta pēc vieglprātīgā ieraksta Twitter.com, konstatēja, ka alkohola līmenis notiesātās sievietes asinīs vairāk nekā divas reizes pārsniedza likumā pieļauto normu.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Rhg4SArunJg

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kaspars
Kaspars

Neizņēmu no konteksta, bet “vadītā automašīna ir vispārinošs jēdziens”, vai viņa bija pie stūres? Notikumu detaļas? Nekādas!