Cilvēki – suņi neuzskata sevi par izvirtuļiem

cilvēki - suņi, human pups

Cilvēki – suņi jeb “human pups” Lielbritānijā nav pārāk reta parādība, vismaz 10 000 cilvēki, raksta The Guardian

Tas ir īpašs fetiša veids, kura piekopēji ietērpjas speciālos lateksa kostīmos un maskās, lai izskatītos kā suņi (no bērnu multfilmas). Nu, un uzvedas arī, protams, kā suņi – rej, skraida četrrāpus, un nodarbojas ar seksu arī kā suņi, bez šaubām.

Human pups, cilvēki - suņi

Paši cilvēki – suņi neuzskata savu aizraušanos par izvirtību, bet gan dēvē sevi smalki – par eskeipistiem. Eskeipisms (no angļu valodas vārda escape) mūsdienu izpratnē nozīmē psiholoģisku bēgšanu no nepatīkamiem vai banāliem ikdienas notikumiem, depresijas vai skumjām, atkāpjoties ilūziju pasaulē.

Human pups, cilvēki - suņi

human pups, cilvēki - suņi

Mēdz uzskatīt, ka par suņiem biežāk pārģērbjas vīrieši. Šķiet, ka sievietēm vismaz šajā ziņā ar prātu viss ir kārtībā. Droši vien tāpēc, ka parasti necieš no garlaicības, uzturot mājas soli un audzinot bērnus,hUn ja tomēr to dara, tad visbiežāk pārvērš sevi par kaķenēm.

human pups, cilvēki - suņi

Cilvēki – suņi ikdienā ir pavisam normāli ļaudis – gados pāri 30, ar prestižu nodarbošanos, māju un bērniem. Suņa tērps un dažādi suņu aksesuāri izmaksā vidēji no 4000 līdz 6000 USD. Un tā nu pāris reižu nedēļā ģimenes aizsūta bērnus ciemos pie vecmāmiņas, izvelk no garāžas slepeno kasti un spēlē savas suņu spēlītes.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: The Guardian

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar