Cik daudz laika tērējam skatoties seriālus, aprēķina šis kalkulators

cik daudz laika skatamies

Cik daudz savas dzīves stundu, dienu un pat mēnešu tērējam, lai noskatītos kārtējo “ziepju operu” – tagad to var aprēķināt ar precizitāti līdz pat sekundei.

Dizaineris un fotogrāfs Alekss Sikens (Alex Cican) ierīkojis vietni internetā, kurā katrs pats var aprēķināt laiku, kuru nobumbulē, skatoties seriālu.

Vietnē Tiii.me apmeklētājam ir jāieraksta seriāla nosaukums un sezonu skaits, kuru plānots noskatīties. Speciāls kalkulators veic aprēķinu un pēc mirkļa ir redzams rezultāts – laiks, kādu pavadīsiet, skatoties savu iemīļoto seriālu. Turklāt laiks, kas patērēts skatoties pirmo norādīto seriālu, tiks pieskaitīts visiem nākamajiem, kuru nosaukumus jūs ievadīsiet vēlāk.

cik daudz laika

Piemēram, lai noskatītos seriāla „Troņu spēle” (Game of Thrones) četras sezonas būs vajadzīga viena diena un 16 stundas. Piecām „Pārkāpt robežu” (Breaking Bad) sezonām — viena diena, 23 stundas un 32 minūtes. Seriāla “Draugi” (Friends) desmit sezonām — trīs dienas, 14 stundas un 32 minūtes. Sešām sezonām “Palikt dzīvam” (Stay Alive) — trīs dienas, 15 stundas un 23 minūtes. Bet lai no sākuma līdz beigām noskatītos seriālu “Santa Barbara” — apmēram 89 dienas.

Pētījumu aģentūras Nielsen izveidotais grafiskais attēls ļauj saprast, vai vispār ir vērts sākt skatīties, piemēram, seriālu „Troņu spēle”. Pie reizes varēsiet saplānot nākamās brīvdienas, ja kaut kādu iemeslu dēļ tās pavadīsit mājās: divu dienu pilnībā pietiks, lai noskatītos visas seriālu sezonas „Pārkāpt robežu” (Breaking Bad), „Trakie vīrieši” (Mad Men) vai „30 Rock” .

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar