Cerības un īstenība: 25 meitenes, kas savu izlaiduma kleitu pasūtīja internetā

Iepirkšanās internetā ir viens no populārākajiem cilvēces izgudrojumiem dzīves atvieglošanai. Sēdi mājās, uzgrauz čipsus un izvēlies kāroto mantu. Turklāt nav nekādu problēmu inspicēt veikalus kaut pasaules otrā malā, tostarp neuztraucoties, ka pirkumu saņemt būs jābrauc aiz trejdeviņām zemēm – iegādāto mantu kurjers ar laipnu smaidu pievedīs pie pašām namdurvīm.

Taču, kā jau tas bieži mēdz būt, viss nav tik rozēm kaisīts, kā sākumā šķiet. Tieši par to šis stāsts. 25 vīlušās meitenes mikroblogošanas vietnē Twitter dalījušās ar iepirkšanās internetā rezultātu – pavisam kaut ko citu, nekā gaidīts. Un protams, izlaidumam steigšus jāmeklē cits tērps, jo šādā paskatā pat no istabas ārā doties ir kauns.

Vai arī jums ir nācies vilties, saņemot on-line iegādāto preci? Rakstiet komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kārlis
Kārlis

Izcili debils raksts. Sāksim ar foto. Nu kā var salīdzināt profesionāli uzņemtas reklāmas fotogrāfijas ar modelēm un veselu stilistu komandu + pēcapstrādi fotošopā ar nekvalitatīviem amatieru pašinkadriem pret spoguli ar viebjtālruņiem ?! Un otrkārt tak redzams ka vairumā gadījumu kleita nav pēc izmēra. Vienvārdsakot kārtējais intereneta upuru, blondīņu vamanudieniņ rakstelis.