Ceļotāji novērtēs: unikāla karte ar pasaules lidostu WI FI parolēm

Wi-Fi karte

Datoru drošības speciālists un bloga autors Anils Polats (Anil Polat) ir parūpējies par tiem pasaules apceļotājiem un tūristiem, kuri savu dzīvi nespēj iedomāties bez interneta.

Uzņēmīgais blogeris ir izveidojis interaktīvu karti WiFox, kurā pieejamas visu lielāko pasaules lidostu bezmaksas Wi Fi paroles.

Lūk, kā tas izskatās: ar lidmašīnu simboliem kartē atzīmētas lidostas, bet kreisajā pusē atrodams saraksts ar tīkla nosaukumu un paroli.

Wi Fi

 

Lietot šo servisu ir pavisam vienkārši. Piemēram, jūs pošaties lidot uz Romu. Atrodam šo pilsētu kartē, vai ievadām nosaukumu meklētājā kreisajā pusē. Tad izvēlamies, piemēram, Leonardo da Vinči jeb Fjumičino lidostu un uzzinām, ka šajā lidostā bezmaksas Wi Fi  ir pieejams tīklā Casa Alitalia Lounge, un te parole nav vajadzīga, kā arī tīklā Aviapartner , kur parole ir „Aviapartner01”.

 

karte

 

Informācija nemitīgi tiek atjaunota un papildināta ar datiem par vēl citām pilsētām un lidostām. Tāpēc saglabājiet to savās piezīmēs. Karte noderēs arī tad, ja tikai pa retam mēdzat doties lidojumos – komandējumā vai atvaļinājumā. Un kas īpaši ērti – interaktīvā karte ir pieejama arī mobilajā aplikācijā iOS un Android.

Neturiet sveci zem pūra – pavēstiet to arī draugiem un paziņām!

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar