Britnija Spīrsa pārvērtusies līdz nepazīšanai

Britnija Spīrsa

Britnija Spīrsa jau atkal šokējusi savus pielūdzējus, publicējot savā Instagram lapā fotogrāfiju, kurā, tērpusies bikini, laiski guļ saulītē pie baseina.

Britnija Spīrsa

„Vienkārši atpūšos,” – popdīva ierakstījusi komentāros pie foto. Fani nebeidz jūsmot par Britnijas lielisko figūru, vienā balsī paužot atzinību viņas mērķtiecībai.

Britnija Spīrsa (34) jau labu laiku intensīvi svīst sporta zālē trenera Tonija Martinesa vadībā, tāpēc nav brīnums, ka sūrais darbs nesis tik saldus augļus. Kādā intervijā Spīrsas treneris pastāstīja, ka Britnija sportojot 3-4 reizes nedēļā un viens treniņš ilgstot 40 minūtes. Popzvaigznes treniņos dominē kardioslodze, taču netiek aizmirsti arī jogas un stiepšanās vingrinājumi.

Lūk, vingrinājums, kuru savās sporta nodarbībās mēdz iekļaut Spīrsa:

 

Britnija uzturā vairs nelieto arī ātrās ēdināšanas produktus, tagad viņas ēdienkarte ir sabalansēta un tajā dominē veselīgi produkti, atklāj viņas treneris. Spīrsa atteikusies arī no saldumiem un miltu ēdieniem.

 

Britnija Spīrsa

 

Kā redzams, pūliņi nav bijuši velti – Britnija Spīrsa šobrīd ir lieliskā formā. Un tas, kā popdīva izskatījās pirms pāris gadiem, šķiet vien kā ļauns murgs. Pakrist var katrs, ir jāprot piecelties, kā mēdz teikt…

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
atis
atis

3-4 reizes nedēļā pa 40 minūtēm? kas tad tas par treniņu? visdrīzāk viņa neko neēd.