Briedis par nākotnes plāniem: Primārais ir atvest WBC jostu atpakaļ uz Latviju

Mairis Briedis

“Fiziski līdz galam vēl neesmu atkopies, vēl neko neļauj darīt, bet šodien aizlaidīšu uz pirmo treniņu,” LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja Briedis, kurš neslēpa, ka nolēmis atgūt Usikam zaudēto WBC jostu.

“Jāpakustas, jo jau ir piedāvājumi uz nākamajām cīņām. Ja godīgi, pirms šīs cīņas bija doma: ja to uzvarēšu, tad beigšu boksu, jo visas karjeras laikā ir gūtas diezgan daudzas traumas. Par to biju diezgan ilgi domājis. Taču Dievs gribēja, lai es turpinātu profesionālo karjeru, un man nav jāmet pie malas šis sporta veids. Daži gadi vēl būs jāpasvīst,” stāstīja Mairis.

Briedis vēl konkrēti par nākamajām cīņām neko nevarēja pateikt. “Atbrauks promouteri, kas ir ieinteresēti nākamajās cīņās, un tuvāko nedēļu laikā provizoriski zināšu. Kad zināsim kaut ko vairāk, tad arī varēšu pastāstīt,” norādīja Briedis.

“Manu jostu vajag dabūt atpakaļ. Tas ir numur viens. Pēc tam jau skatīsimies. Primārais ir atvest WBC jostu atpakaļ uz Latviju,” nodomus atklāja Briedis.

“Jo vairāk es atpūšos, jo vairāk gribu revanša cīņu ar Usiku. Bet, cik sapratu no viņa teiktā, ir jānotiek kaut kam finansiāli izdevīgam, lai viņš tam piekristu,” Briedis klāstīja LNT raidījumam “900 sekundes”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: LNT raidījums “900 sekundes”

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar