Breds Pits raud un katru dienu zvana mammai

Breds Pits

Breds Pits sašļucis ne pa jokam – šķiršanās no Andželīnas Džolijas aktieri pavisam izsitusi no sliedēm. Kā stāsta 52 gadus vecā Holivudas spīdekļa draugi un paziņas, Bredu arvien vairāk pārņem izmisums un depresija. Īpaši smagi Breds Pits pārdzīvo atšķirtību no bērniem, kurus dievina. Turklāt Pits vēl līdz šim brīdim nav spējis pieņemt faktu, ka attiecības ar Andželīnu Džoliju ir beigušās un vairs nekas nav labojams. Aktieris vēl joprojām mīl sievu un cer, ka notiekošais ir tikai laulības dzīves krīze.

„Viņš nespēj pieņemt to, ka abu kopdzīvei ir pienācis tāds noslēgums, – žurnālam US Magazine . pastāstījusi kāda persona no Breda Pita paziņu loka. „Viņš ir pavisam sašļucis un cik necik cenšas turēties vienīgi bērnu dēļ . Pitu atbalsta draugi, viņa palīgs un vecāki. Breds katru dienu zvana mātei un tēvam.

Breds Pits

Breds Pits ir gatavs izpildīt visas sievas prasības. Tikko kā aktieris bijis ar mieru pat zemoties, lai tikai satiktu bērnus. Laulātie parakstījuši pagaidu vienošanos, kas nosaka: tikai Džolijai vienīgajai ir tiesības aprūpēt bērnus. Turpretī Breds sešas atvases varēs apciemot vienīgi tad, ja ievēros ļoti stingus noteikumus. Pirmoreiz Pits varēs bērnus satikt tikai ārsta klātbūtnē. Terapeits pēc šīs tikšanās noteiks, vai Pits drīkstēs bērnus satikt bez ārsta klātbūtnes, vai arī uzstās uz to, ka aktiera tikšanās ar bērniem drīkstēs notikt vienīgi mediķu uzraudzībā. Bez tam, jebkurā brīdī Bredam var lūgt nodot urīna analīzes, lai pārliecinātos, vai viņš nav lietojis narkotikas. Vēl viens vienošanās punkts nosaka, ka Pitam obligāti ir jāapmeklē psihoterapeits.

Breds Pits
Breda Pita mamma ar pāra atvasi Noksu

„Breds ir gatavs darīt pilnīgi visu, ko Džolija prasa, lai tikai atrisinātu šo neapskaužamo situāciju. Viņš bez bērniem nespēj dzīvot, – stāsta aktiera paziņa.

Kā presei stāstījuši aktieru pāra draugi, Andželīnas laulības šķiršanas pieteikums nācis kā zibens no skaidrām debesīm – Breds neesot bijis tam gatavs.

„Kad viņš uzzināja, ka Andželīna iesniegusi laulības šķiršanas pieteikumu, viņš bija pilnībā satriekts un pat apraudājās.  Tas viņu pārsteidza nesagatavotu, un viņš negaidīja, ka sieva tā rīkosies viņam nezinot, – stāsta draugi. – Andželīna iesniedza dokumentus pāris minūtes pirms tiesas darba laika beigām. Breds pat nepaguva iepīkstēties.”

Tostarp viss liecina par to, ka Andželīnai joki nav prātā un viņa ir nolēmusi ātrāk tam visam pielikt punktu. Aktrise nolīgusi vēl divus pirmklasīgus šķiršanās advokātus, labākos, kādus vien Amerikā var atrast. Te jāatgādina, ka Džolijas labā jau strādā Holivudas juriste Laura Vassera, kas nodarbojusies arī ar Džonija Depa laulības šķiršanu. Bez tam Džolija nolīgusi arī krīzes menedžeri Džudīti Smitu, kas vadīja Baltā nama preses centru laikā, kad ASV prezidents bija Džordžs Bušs. Deviņdesmit gadu sākumā Smita aizgāja no politikas un uzsāka pati savu biznesu  – konfliktu noregulēšanas un privātās dzīves problēmu atrisināšanas firmu, sniedzot pakalpojumus slavenajiem un bagātajiem. Krīzes menedžeres pienākumos būs uzmanīt, lai šķiršanās process notiktu ātri un nekādas negatīvas ziņas preses slejās neaptraipītu Andželīnas Džolijas kā Labās gribas sūtnes, nevainojamas mātes un sabiedriskās darbinieces reputāciju.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: US Magazine

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar