Boksera Brieža dopings acīmredzot ir kāda cita tauta, ne Latvijas: aicina pieminekli Pārdaugavā neaiztikt

Bija laiks, kad Latvijas sabiedrība ar aizturētu elpu un dūrē sažņaugtiem īkšķiem saspringti vēroja boksera Maira Brieža cīņas ringā un gaidot Latvijas sportista uzvaru. Pirms sastapšanās ar pretinieku, Briedis ap pleciem tina Latvijas sarkanbaltsarkano karogu un lepni skandēja: “Mans dopings ir mana tauta”. Taču pēdējā laikā, acīmredzot, Maira dopings ir kāda cita tauta, ne Latvijas.

Vakar, 4.maijā – Latvijas neatkarības atgūšanas gadadienā, kad sociālos tīklus pārpludināja apsveikumi šajā mums svarīgajā datumā, bokseris Mairis Briedis dāļāja savu viedokli par to, kā vajadzētu rīkoties ar pieminekli Pārdaugavā.

Video, kuru bokseris savā TikTok kontā publiskojis 4. maijā, M. Briedis skaidro iemeslus, kāpēc, viņaprāt, piemineklis šobrīd “nebūtu jāaiztiek”.

“Pirmais iemesls – aizies atkal miljoni, kuru mums nav. Atkal aizies miljoni, lai viņu nojauktu. Otrs – vēl vairāk sašķels mūsu sabiedrību, kas tagad ir saasināta. Es no diplomātiskās puses skatos. Un trešais ir, ka mēs sakaitināsim jau agresīvo kaimiņu. Tas mums vispār nav vajadzīgs.”

Bokseris uzskata, ka par pieminekļa demontāžu varot runāt, “kad tas viss nomierināsies”, lai neapdraudētu Latvijas drošību.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Mozes
Mozes

Varu tikai piekrist. Tuvojas LIELA kriize. Te jaadomaa par izdziivoshanu, nevis par kaut kaadiem debiliem pieminekljiem….

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Tas okupācijas stabs tik tiešām ir debils piemineklis.

Mozes
Mozes

Controlled demolition

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Оккупанты ликуют! Они ликуют во славу культа Победы. Но культ Победы живет свои последние дни. И скоро настанет день, когда культ Победы будет уголовно наказуем.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

antons
antons

lieciet mierā to pieminekli. Tagad tāda situācija, precīzāk karš, kad kādam gribas izgāzt dusmas.

LIEMENIS
LIEMENIS

1. UTAINO JAUTĀJUMS NEVAR TIKT KAVĒTS. TAS JĀNOKĀRTO LĪDZ 09.05.2022.
TAS ATTIECAS ARĪ UZ UTAINO FALLU RĪGAS CENTRĀ. ARĪ TAS LĪDZ 09.05.2022. JĀPĀRVĒRŠ GRUVESĪ.
2. UTAINIEIE JĀAPLAIMO AR GRUVEŠIEM NO VIŅU PAŠU FALLA.
UTAINIEM, KĀ ĀBOLU ZAGĻIEM, JĀLĪDZ PILDĪT PILNAS KABATAS UN BIKSES, AR ŠIEM DĀRGUMIEM. LAI AR ŠIEM LAIMES TALISMANTIEM TIE STEIGTU PĀRI ZILUPEI UZ SAVU ETNISKO DZIMTENI, PALĪGĀ SAVĒJIEM, KURI CIEŠS NO AMERIKOSU UC BINDOSU SANKCIJĀM. JO TAČU русские своих неbросают (SAVĒJOS NEPAMETAM).
3. VISS SARĪKOJUMS JĀPAVADA AR MŪSU UN UKRAIŅU KARA DZIESMĀM. PIEMĒRAM – Bayraktar . LEO zem utaino bumbām – SARKANAIS IRBENĀJS

Ostaps
Ostaps

sejas āda kā manam 70gadīgajam vecfāterim