Bobijs Brauns Havaju salās apprecas

bobijs brauns

Amerikāņu dziedātājs Bobijs Brauns apprecējies tikai četrus mēnešus pēc bijušās sievas Vitnijas Hjūstones nāves, ziņo slavenību jaunumu žurnāls “People”.

Brauna pusaugu dēls Bobijs jaunākais publicēja tēva un viņa jaunās sievas un menedžeres Ališas Eteridžas kāzu attēlus ar foto koplietošanas aplikācijas “Instagram” palīdzību.

“People” vēsta, ka pāris mija gredzenus pirmdien Havaju salās. Iepriekšējā dienā Brauns uzstājās Honolulu R&B grupas “New Edition” sastāvā.

Braunam un Eteridžai ir kopīgs dēls. Pāris saderinājās uz skatuves 2010.gadā – trīs gadus pēc dziedātāja šķiršanās no Hjūstones.

Bobijs Brauns un Hjūstone bija laulāti 15 gadus, un laulības laikā popdīva kļuva atkarīga no kokaīna, marihuānas un citām vielām. Aprīlī Brauns televīzijas intervijā noliedza, ka viņš licis dziedātājai pievērsties narkotikām vai jebkādā citā veidā ir atbildīgs par viņas nāvi.

Hjūstone mira 48 gadu vecumā Beverlihilzas viesnīcas istabā. Viņa pārdozēja narkotikas un lietoja pārāk daudz alkohola, pirms noslīka viesnīcas numuriņa vannā, teikts Losandželosas kriminālizmeklētāja biroja ziņojumā.

Izsakiet savu viedokli un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar