Bišu spiets divas dienas nelika mierā sievietes auto; atvērusi bagāžnieku, viņa saprata, kāpēc

bišu spiets

Kerola Hovarta no Lielbritānijas novietoja savu braucamo stāvlaukumā un nekā ļauna nenojaušot, devās iepirkties. Liels bija sievietes pārsteigums, kad atgriežoties viņa ieraudzīja it kā atdzīvojušos kadru no šausmu filmas – viņas automašīnai bija pielipis milzīgs bišu spiets.

bišu spiets

„Tiešām, neredzēts skats! Es braucu garām un piepeši ieraudzīju milzīgu brūnas krāsas pleķi uz automašīnas, – stāsta kāds aculiecinieks. – Cilvēki apstājās un fotografēja, tas bija tik nereāli!”

bišu spiets

bišu spiets

„Man bija bail, – stāstu turpina vīrietis. – Automašīna bija novietota līdzās bāram, un kāds apreibis cilvēks varēja iznākt no turienes, iemest ar kaut ko bitēm, un nokļūt slimnīcā.” Ilgi nedomājot, vīrietis piezvanījis biškopības speciālistiem, kas ātri ieradās notikuma vietā un pēc neilga brīža bišu spiets jau bija pārvietots kartona kārbā.

bišu spiets

Tomēr bišu mafijai atkāpties nebija ne prātā: „Nākamajā dienā bites sekoja manai mašīnai līdz pašai mājai!” — stāsta bišu spieta vajātā sieviete. Kerolai nācās atkal saukt palīgā biškopjus.

bišu spiets

„Izrādās, ka viņu ķēniņieni – bišu māti – bija piesaistījis kaut kas salds automašīnas bagāžniekā, un viņa vienkārši tur bija kā slazdā,  — skaidroja viens no biškopības speciālistiem. — Un tad nu viss bišu spiets, kopā apmēram 20 000 bišu, sekoja viņai”.

bišu spiets

„Bites vienmēr mēdz sekot savai ķēniņienei, tā tas notiek, – turpina biškopis, – Bet šīs nepadevās pat divas dienas! Tas patiešām ir apbrīnas vērts!”

Pārbaudiet, vai mašīnas bagāžniekā neesat aizmirsis saldumus, citādi – kas lai zina – varbūt arī jums uzglūn bišu mafija.

 

Vai arī jums ir nācies karot ar bitēm? Rakstiet komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Facebook

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
nu un, kas
nu un, kas

tad tur bija tajā bagažniekā?? virsraksts mudina uz atbildi tekstā….