Bijušajai ministrei Viņķelei jauns sirdsāķītis?

Ilze Viņķele, Kārlis Trušinskis

Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele redzēta Hanzas peronā mūzikas festivālā “Var! Būt!” šarmanta kunga kompānijā, vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

“Tas ir mans draugs ārsts Kārlis Trušinskis,” skaidrojusi bijusī ministre.

Kā zināms, Ilze Viņkele bija laulāta ar Juri Viņķeli, kā arī savulaik bija kopā ar bijušo izglītības un zinātnes ministru Robertu Ķīli. Tomēr gan laulība, gan attiecības tika šķirtas.

Savukārt Rīgas Stradiņa universitātes asociētais profesors, kardiologs Kārlis Trušinskis pirms 15 gadiem bija romantiskās attiecībās ar aktrisi Rēziju Kalniņu. Tolaik skatuves māksliniece intervijās stāstīja par abu draudzību un atzinās Trušinskim mīlestībā, taču norādīja, ka abi neesot gatavi veidot ģimeni.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Žurnāls Privātā Dzīve

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar