Augstās amatpersonas šos foto labprāt iznīcinātu

augstās amatpersonas misēklis

Premjerministriem, partiju vadītājiem, prezidentiem un pat pašam Romas pāvestam ne vienmēr izdodas izskatīties un uzvesties nevainojami. Arī valsts augstās amatpersonas nav pasargātas no misēkļiem, kā mēs to esam redzējuši partijas „Vienotība” kādreizējās līderes Solvitas Āboltiņas izpildījumā. Un kā nu ne – visi taču ir tikai cilvēki.

Piedāvājam aplūkot arī šos ārzemju paparaci notvertos augstu amatpersonu misēkļus. Iespējams, lielie vīri un sievas neveiklo brīdi labprāt padarītu par nebijušu. Taču fotogrāfijas ir nepielūdzamas.

augstas-amatpersonas-sos-foto-labprat-iznicinatu-01

augstas-amatpersonas-sos-foto-labprat-iznicinatu-02

1. Pols Volfovics, „World Bank” prezidents, amerikāņu politiķis, savas vizītes Turcijā laikā  pirms ieiešanas mošejā noāva kurpes. Un visi ieraudzīja viņa draiskos kāju īkšķus, kuri spraucās laukā no caurajām zeķēm.

augstās amatpersonas

2. Ariels Šarons, izraēliešu valstsvīrs un ģenerālis, savas vēlēšanu kampaņas ietvaros 2002.gadā apmeklēja Mitkan Adam militāro bāzi. Kārtīgi to aplūkojis tālskatī, Šarons, iespējams, nodomāja, ka tā ir pārāk tumša…

augstās amatpersonas misēklis

3. Arī Džordžs Bušs, amerikāņu politiķis un uzņēmējs, apskatot tālskatī demilitarizēto Ziemeļkorejas zonu, nodomāja tāpat kā Šarons – viss ir pārāk tumšs..

augstās amatpersonas misēklis

4. Vēsture klusē, cik daudz nācās izvilkt no maka konservatoriem, lai samaksātu meitenītei fonā, kura veiksmīgi pievērsa sev visu klausītāju uzmanību un neviens nedzirdēja sociāldemokrātu līdera Tonija Blēra runu leiboristu partijas kongresā 2005.gadā.

augstās amatpersonas misēklis

5. Amerikāņu politiķim Bilam Klintonam izlikās, ka meitene krīt (kaut gan viņas tētis, uz kura pleciem bērns sēdēja, vienkārši pieliecās tuvāk toreizējam ASV prezidentam, lai atvase varētu paspiest augstās amatpersonas roku), un politiķis tvēra pie jaunavīgajām krūtīm.

augstās amatpersonas misēklis

6. Kanādas premjerministrs Žans Kretjēns 1999. gada augustā ielas basketbola draudzības spēles ar bēgļiem no Kosovas laikā sapinās pats savās kājās un nostiepās visā augumā uz ietves.

augstās amatpersonas misēklis

7. Programmas naglai grandiozajā atpūtas parka atklāšanas pasākumā Stambulā vajadzēja būt Turcijas premjerministra Redžepa Taijipa Erdogana izjādei zirga mugurā. Tā arī bija, ja neņem vērā to, ka par galveno izklaidi kļuva premjera mēģinājums iesēsties sedlos, kas beidzās ar kaunpilnu kritienu.

augstās amatpersonas misēklis

8. Lielbritānijas premjerministres Mārgaretas Tečeres vīram Denisam acīmredzot jau sen bija zināms katrs vārds, ko izrunā sieva, tāpēc viņš izmantoja brīdi lai nosnaustos.

augstās amatpersonas misēklis

9. 2000.gada martā arī Romas pāvests Jānis Pāvils II nolēma nedaudz nosnausties savas rīta mesas laikā Amānā Jordānijā. Tas nekas, ka viņā klausījās 70 000 ticīgo, kuri bija sapulcējušies laukumā.

augstās amatpersonas misēklis

10. Bijušais Indonēzijas prezidents Abdurahmans Vahids mēdza teikt, ka kritiķu runas viņam uzdzen miegu. Tostarp 2001.gada oktobrī viņš aizmiga brīdī, kad sekretārs lasīja viņa paša (Vahida) sacerēto tekstu.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar