Atrasti priekšmeti, kurus paceļot gaidi nelaimi

atrasti priekšmeti

Ezotēriķi uzskata, ka personīgās lietas uzsūc to lietotāju enerģiju un ne vienmēr tā ir pozitīva. Lai kopā ar zemē atrastu priekšmetu nepaceltu un nepaņemtu sev arī veselu buķeti nelaimju, ir jāzina, kādas citu cilvēku pazaudētas mantas nekādā gadījumā nedrīkst paņemt sev. Mēdz teikt, ka atrasts nav zagts, bet kādēļ gan piesavināties arī citu cilvēku slimības, sliktās domas un problēmas?

Ezotērikas speciālisti nenoguruši brīdina, ka ir pilnīgi iespējama negatīvās enerģijas „pārcelšanās” no mantas pazaudētāja pie tās atradēja un jaunā īpašnieka, un prieks par atradumu var pavisam ātri pārtapt rūgtā nelaimē.

Brīdinājums! Daudzas it kā pazaudētās lietas var būt atstātas ar nolūku, veicot kādu maģisku rituālu. Piemēram, uz priekšmetu tika pārcelta kāda negācija, pēc tam cilvēks šo lietu aiznes prom no mājas un kaut kur atstāj, bet kāds cits to atrod un priecājas. Tā vietā, lai pat nepieskartos atradumam, viņš priekšmetu paceļ un priecīgs aiznes sev līdzi, tā pārņemdams arī nelaimes, ar kurtām piesūcies šis priekšmets. Ļaudis bieži mēģina atbrīvoties no savām kaitēm un ķibelēm, nododot tās kādam citam.

Protams, ne vienmēr atrastā manta ir kāda nelaimju nodošanas citam rituāla priekšmets, bet kā mēdz teikt: sargi sevi pats, tad arī Dievs tevi sargās.

Atrasti priekšmeti, kurus nedrīkst pacelt un ņemt sev līdzi nekādā gadījumā:

1. Monētas

atrasti priekšmeti

Monētas labi uzsūc sevī jebkuru enerģiju, gan pozitīvu, gan negatīvu. Pozitīva enerģija pārvērš monētu talismanā – taču talismanu uz ielas neviens nemēdz atstāt. Daudz ticamāk, ka monēta ir pilna ar negatīvo enerģiju, tāpēc nomesta, lai tiktu no tās vaļā. Turklāt atcerēsimies seno parunu, ka atrasta nauda laimi nenes – atrodot un ieliekot makā sīka nomināla naudas zīmi, jūs riskējat šķirties no kaut kā daudz lielāka.

 

2. Zelta rotaslietas

atrasti priekšmeti

Dārgmetāli ļoti viegli padodas maģiskai iedarbībai, tāpēc zelta un sudraba rotaslietas bieži tiek izmantots pieburšanai, lāsta uzlikšanai un citos riebšanas rituālos. Gredzenus, it sevišķi laulību riņķus, mēdz speciāli atstāt uz ielas, lai tiktu vaļā no problēmām personīgajā dzīvē. Atrastās greznumlietiņas pielaikošana radīs negatīvas sekas pat tad, ja tās iepriekšējais īpašnieks to ir pazaudējis nejauši. Metāls ir saistīts ar tā nēsātāja enerģētisko lauku un zina daudz par viņa dzīvi. Nēsājot svešas rotaslietas, jūs mainīsiet pats savu biolauku, radot diskomfortu un traucējot sev pašrealizēties.

 

3. Paštaisītas lietas – lelles, figūriņas, mīkstās rotaļlietas

atrasti priekšmeti

Tādas lietas visbiežāk iznes ārpus mājas un atstāj tāpēc, lai atbrīvotos no uzlikta lāsta („porčas”). Gandrīz vienmēr tādas mantiņas ir piesūkušās ar negatīvo enerģiju, ja atrodat to krustcelēs vai vietās, kur cilvēki uzturas nelabprāt. Tāds atradums jūsu mājā var atnest nesaprašanos, attiecību iziršanu, slimības un naudas problēmas.

 

4. Adatas un saspraudes

atrasti priekšmeti

Asi metāla priekšmeti viegli uzlādējas ar negatīvo enerģiju, tāpēc nejauši nomesti uz ielas netiek. Pilnīgi iespējams, ka adata vai saspraude tikusi izmantota aizsardzībai, bet pazaudēta. Tāds priekšmets ir papilnam uzsūcis negatīvo enerģiju, jo savam īpašniekam kalpojis kā negāciju „vairogs”. Pieskaroties atrastajai adatai, viss negatīvais, ko nelabvēļi adresējuši iepriekšējam saimniekam, nonāks pie jums.

5. Krustiņš

atrasti priekšmeti

Krustiņš, kuru mēdz nēsāt ķēdītē ap kaklu, ir cieši saistīts ar cilvēka likteni. Tas patur atmiņā cilvēka rīcību, gan labo, gan slikto. Pielaikojot svešu krustiņu, kopā ar to atradējs „uzvelk” svešu likteni. Mēdz uzskatīt, ka pat tik tikko pieskaroties atrastajam krustiņam, cilvēks paņem sev svešus grēkus.

 

6. Atslēga

atrasti priekšmeti

Maģiskajos rituālos atslēgu bieži izmanto tāpēc, lai „aizslēgtu” nelaimi, un pēc tam to izmet. Cilvēks, atrodot un paceļot atslēgu, atdarīs „aizslēgtās durvis” un ielaidīs visas nelaimes, no kurām ar šīs atslēgas palīdzību ticis vaļā iepriekšējais saimnieks, ielaid;is savā dzīvē. Atradums ir sevišķi bīstams, ja atslēga atrasta ūdenstilpnē.

 

7. Rokassprādzes no dzīpariem

atrasti priekšmeti

Tās bieži tiek lietotas kā cilvēka, kurš to nēsā, sargātājas, jo uzsūc visu negatīvo enerģiju. Visbiežāk tādas dzīparu rokassprādzes neviens nepazaudē tāpat vien: tās pārtrūkst un nokrīt no rokas brīdī, kad pārpārēm piesātinājušās ar negatīvo enerģiju un vairs nespēj pildīt aizsarga funkciju. Pieskaroties tādam priekšmetam, atradējs pakļauj sevi spēcīgai negatīvās enerģijas ietekmei.

 

8. Spogulis

atrasti priekšmeti

Spogulis jau kopš seniem laikiem tiek uzskatīts par bīstamu priekšmetu, jo glabā atmiņu. Tas uzsūc to cilvēku, kas tajā spoguļojas, un notikumu, kuriem bijis liecinieks, enerģiju. Šo enerģiju spogulis vēlāk izplata visiem tiem cilvēkiem, kuri tajā lūkojas pēc tam. Tāpēc, lai nepiesaistītu savai dzīvei negācijas, labāk atstājiet atrasto spogulīti guļam turpat zemē.

 

9. Ķemme

atrasti priekšmeti

Ķemme nemitīgi mijiedarbojas ar tās īpašnieka enerģiju, kas daudzējādā ziņā ir atkarīga no viņa domām, dzīves veida un rīcības. Tāpēc, paceļot ķemmi, jūs riskējat uzlādēties ar negatīvu enerģiju: nav taču zināms, kādam cilvēkam tā piederējusi līdz šim. Bez tam, ķemmes ir vārdotāju ļoti iecienīts rituālu priekšmets, kuras tās izmanto pieburšanai un citādām riebeklībām.

 

10. Pulkstenis

atrasti-prieksmet-11

Kā jau būsit dzirdējuši, tajā brīdī, kad cilvēks dodas aizsaulē, apstājas arī rokas pulkstenis, kuru viņš nēsājis. Šim priekšmetam ir pati ciešākā saistība ar cilvēka biolauku. Tāpēc iebāžot kabatā šādu atradumu, jūs izjauksiet savu biolauku un riskēsiet paņemt sev pulksteņa iepriekšējā saimnieka slimības un problēmas.

Neturi sveci zem pūra un dalies ar šo rakstu, lai arī citi mācētu sevi pasargāt no svešām nelaimēm un slimībām!

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar