Atklāti par to, ko vīrieši jau sen vēlas pavaicāt savai sievietei

Šoreiz uz sarunu aicināju rīdzinieci Annu, kas bija ar mieru dalīties savā viedoklī par to, kāpēc viņa reaģē uz sava vīrieša uzvedību tieši tā un ne savādāk.

Manai sarunu biedrenei ir 36 gadi, viņa ir precējusies, strādājoša divu bērnu māmiņa. Uzdevu viņai tādus jautājumus, kurus vīrieši visbiežāk uzdod man: nereti nesaprašanās vīriešu un sieviešu starpā rodas tikai tāpēc, ka kungi nespēj iedomāties, kāds varētu būt sieviešu viedoklis. Savukārt sievietes neiedomājas, ka viņi neiedomājas.

Kāpēc sievietēm vienmēr gribas ierobežot sava vīrieša tikšanos ar draugiem, atraut no televizora skatīšanās, avīzes vai datora?
Zini, es tiešām tā daru! Tāpēc, ka man vajag vairāk komunicēt ar mīļoto nekā manam  vīrietim šķiet. Skaidrojumu tam es izlasīju tikai pavisam nesen: jau bērnībā vērojama abu dzimumu atšķirīga uzvedība – zēni spēlējas lielās grupās, meitenes vislabāk jūtas rotaļājoties divatā. Arī pieaugušas meitenes visaugstāk vērtē būšanu divatā, bet tos, kas atrauj mīļoto no sievietes sāniem, ieskaita nevēlamo un konkurējošo personu vai parādību sarakstā.

Kāpēc sievietēm nepatīk anālais sekss?
Tāpēc, ka sāpīgi! Un nekādu citu izjūtu! Kaut gan ir tādas, kurām patīk. Katram savas izklaides.

Kas sievietei jāsaka seksa laikā?
Visu to, ko gribētos dzirdēt pašam. Protams, nevajadzētu apgalvot, ka viņai ir liels loceklis un tamlīdzīgi. Sacītajam jāļauj sievietei saprast, ka viņa ir skaista un iekārojama. Tikai nevajadzētu liekuļot, jo tad viņa nenoticēs un tas atspoguļosies viņas uzvedībā gultā, uzbudinājuma pakāpē, viņa, saprotamu iemeslu dēļ, būs stipri atturīga.

Ko sievietes domā par prezervatīva lietošanu?
Nezinu, ko citas sievietes par to domā. Varbūt ir tādas, kas apgalvo, ka viņām traucē un berž. Es neko sliktu nedomāju, jo seksa kvalitāti tas neietekmē. Es nejūtu, ir vai nav prezervatīvs un seksuālas izjūtas tas neietekmē, ja vien mana maksts ir pietiekami mitra. Parasti pasaku partnerim, ja man par sausu. Drusku traucē ķēpa ar prezervatīva uzvilkšanu, bet ne tik ļoti, lai sabojātu visu pasākumu.

Vai sieviete jūtas vīlusies, ja vīrietim nav bijis orgasma?
Tādos gadījumos sievietes satraukti domā: vai es neuzbudinu viņu, varbūt kaut ko ne tā daru? Tajā pašā laikā viņas saprot, ka ne vienmēr sieviete ir vainīga, ja vīrietis netiek līdz kulminācijai. Katrā ziņā, jūtas daudz vairāk vīlušās, ja vīrietis nav beidzis, nekā vīrieši līdzīgos gadījumos.

Vai sievietes uzbudina kaili vīrieši, piemēram, nūdistu pludmalēs?
Mani neuzbudina, ja vien tas nav mīļotais vīrietis. Man vairāk patīk, ja manējais ir nedaudz apģērbts – tikai džinsos, ar atkailinātu, labi aplūkojamu, sportisku ķermeni.

Kas visvairāk uzbudina sievietes?
Nezinu, kā ir pārējām dāmām, bet mani uzbudina vīrieša prāts, pašpārliecinātība un, protams, humora izjūta.

Kāpēc sievietes simulē orgasmu?
Tāpēc, ka reizēm vieglāk nosimulēt orgasmu nekā paskaidrot, kāpēc tā nav. Sievietes simulē orgasmu, jo bijusi neveiksmīga priekšspēle un viņas uzbudinājums nav pietiekams, jo vienkārši ir nogurušas, jo vīrietis kaut ko ne tā pateicis vai izdarījis, ar ko nogalinājis jebkādu iekāri vai vienkārši gribas ātrāk tikt gulēt.

Kāpēc sievietes baidās izrādīt iniciatīvu?
Es domāju tā: tās, kuras neizrāda iniciatīvu, baidās no savām vēlmēm, kuras viņām šķiet necienīgas. Sievietes baidās izrādīt, ka viņas iekāro vīrieti, jo domā, ka viņš tādā gadījumā pārstās izturēties ar cieņu un varbūt pat pametīs. Mēs visi taču vairāk vai mazāk tēlojam – vīrieši medniekus, sievietes medījumus.

Paldies par atklātajām atbildēm!

Autore: Rita Lasmane

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar