Atklājies, kāpēc Latviju apmeklēja pasaulslavenā aktrise Helēna Mirena

Pirms kāda laika sociālajos tīklos pavīdēja informācija, ka lidostā “Rīga” ierodoties Latvijā pamanīta pasaulslavenā aktrise Helēna Mirena. Dažiem laimīgajiem pat izdevās iemūžināt sevi pašbildē kopā ar dīvu. Taču tobrīd neviens nezināja teikt, ar kādu mērķi aktrise ieradusies. Nu noslēpums atklāts.

Izrādās, mēnesi Latvijā pavadījuši vesela plejāde pasaulslavenu aktieru: Helēna Mirena, Džina Makkī, Kevins Maknallijs un Džeisons Klārks. Viņi visi dzīvoja Mazmežotnes muižā un Rundāles pilī filmējās “Sky” un “HBO” miniseriālā “Katrīna Lielā”. Par to liecina informācija pasaules plašsaziņas līdzekļos un Mazmežotnes muižas lapā sociālajā tīklā “Facebook”.

“HBO/Sky” arī publiskojuši pirmo oficiālo fotogrāfiju ar Helenu Mirenu Katrīnas Lielās lomā.

Katrina-LIela_Helena-Mirrena

Četru sēriju mini seriāls, kura pamatā ir Naidžela Viljamsa scenārijs, tiek filmēts Latvijā, Lietuvā un Krievijā. Tas aptver Katrīnas 34 gadus ilgo valdīšanu, kuras laikā viņa padara Krieviju par vienu no svarīgākajiem spēlētājiem Eiropas politikā.

Jāpiebilst, pašai Mirenai rit krievu asinis – viņas tēva tēvs ģenerālis Pjotrs Mironovs Nikolaja II valdīšanas laikā bija diplomāts, kurš risināja pārrunas ar Lielbritāniju par ieroču pirkšanu. Taču sākās Oktobra revolūcija, un viņš palika Londonā, kur kļuva pat kebmenu.

Un šī arī nav pirmā reize, kad Helēna Mirena tēlo karalieni. Filmā “Karaliene” (2006.) viņa atveidoja Lielbritānijas karalieni Elizabeti II, un šo pašu lomu atveidoja arī Pītera Morgana lugas “Audience/The Audience” uzvedumā Gīlguda teātrī.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar