Ārkārtas situācija aviokompānijas “Wizz Air” lidmašīnā Londona – Rīga

ārkārtas situācija

Svētdien, 26.jūnijā ārkārtas nolaišanos veikusi aviokompānijas «Wizz Air» lidmašīna Londona – Rīga, vēsta apollo.lv, atsaucoties uz kāda aculiecinieka stāstīto.

Ārkārtas nolaišanās veikta Polijas pilsētā Gdaņskā pēc tam, kad lidmašīnas salonā sācis neadekvāti uzvesties viens no pasažieriem.

Aculiecinieks pastāstījis, ka, iespējams, pasažieris bijis alkohola vai narkotisko vielu reibumā.

Gdaņskā satrakojušos pasažieri no lidmašīnas aizveduši maskās tērpti specvienības vīri.

Lidmašīnai Rīgas lidostā vajadzēja nolaisties pulksten 18, taču tā ielidoja tikai pulksten 20.

Lidostas «Rīga» pārstāve Sarmīte Rinmane portālam apollo.lv apstiprinājusi, ka šis reiss svētdien kavējies. Lidmašīnai bija paredzēts ielidot pulksten 17.50 pēc Latvijas laika, taču tā Rīgas lidostā nosēdās tikai īsi pirms pulksten astoņiem vakarā.

Aviokompānijas «Wizz Air» Korporatīvās komunikācijas vadītājs Gābors Vāsārheji portālam sniedzis izsmeļošāku komentāru par notikušo.

««Wizz Air» reisā W6 2502 no Londonas Lūtonas uz Rīgu kāds pasažieris kļuva trokšņains un nepieklājīgs. Mūsu salona apkalpe šajā situācijā rīkojās atbilstoši mācībās apgūtajam. Kapteinis pieņēma lēmumu novirzīt lidojumu uz Gdaņskas lidostu un izsaukt policiju. Pēc nosēšanās šis pasažieris tika nodots attiecīgajām iestādēm,» norādīja Vāsārheji.

Lidsabiedrības pārstāvis arī informējis, ka drīz pēc šī pasažiera izsēdināšanas lidmašīna pacēlusies no Gdaņskas lidostas un ieradusies Rīgā ar divu stundu novēlošanos.

«Drošība ir mūsu galvenā prioritāte, un mūsu lidsabiedrība ļoti iebilst pret aizskarošu izturēšanos pret tās pasažieriem un darbiniekiem,» tika komentēta ārkārtas situācija.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: apollo.lv

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Artis
Artis

Mēnesi vecas ziņas…