Apprecējusies Anna Lieckalniņa

Anna Lieckalniņa

Viena no seksīgākajām Latvijas sievietēm,  personības izaugsmes trenere un pasākumu organizatore Anna Lieckalniņa (33) šodien, 3. jūnijā, mijusi gredzenus ar uzņēmēju Rafaelu Krimelu (40).

Pēc Annas tīkojis ne viens vien vīrietis, bet līdz šim viņa ne ar vienu no kavalieriem nav devusies pie altāra. Šodien kādreizējā TV seja roku un sirdi atdevusi uzņēmējam Rafaelam Krimelam, ar kuru viņa ir kopā jau labu laiku. Par priecīgo notikumu Anna Lieckalniņa pavēstījusi sociālajā vietnē Facebook, komentējot to lakoniski: „Šodien mēs dzīvi svin’!”

Sabiedrībā savulaik visvairāk apspriestās attiecības Annai bija ar hokejistu Sandi Ozoliņu. Abi bija tuvu tam, lai kļūtu par precētu pāri. Ozoliņš Annu bildināja, tomēr līdz kāzām viņi nenonāca, jo biežās nesaskaņas abu attiecībās izrādījās šķērslis kopīgai nākotnei. Pāris izšķīrās pirms pāris gadiem, un pilsētā runāja, ka abu attiecības izjukušas it kā atšķirīgo raksturu un temperamentu dēļ.

Annas Lieckalniņas jaunlaulātais vīrs, gaismas un vizuālās reklāmas firmas Reko īpašnieks, turīgais uzņēmējs Rafaels Krimels, darbojas reklāmas jomā un tāpat kā jaunapņemtā sieva ir aktīvās atpūtas cienītājs, kā arī aizraujas ar motobraukšanu.

Krimels ir divu bērnu tēvs. No iepriekšējām attiecībām viņam ir meita Elza (13) un dēls Rinalds (5), izpētījis KasJauns. Laulībā ar iepriekšējo sievu Elīnu Dālbergu (38) viņš nodzīvojis desmit gadu, bet pērn jūnijā oficiāli šķīries.

Puaro.lv pievienojas apsveicēju pulkam un vēl daudz laimes jauno dzīvi uzsākot!

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar