Anete Sončika strādā algotu darbu pasaules bagātnieku kūrortā Spānijā

Aneta Sončika

Bijušā Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora meita Anete Sončika, kas pirms sešiem gadiem slavu guva ar savu izskatu, labākas dzīves meklējumos uz ārzemēm devās 2011. gada rudenī. Vispirms Anete apmetās Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā, bet nu jau gadu par savām mājām dēvē pasaules bagātnieku iecienīto Spānijas kūrortpilsētu Marbelju, noskaidrojis žurnāls Kas Jauns.

Latviju Sončika apmeklē reti. Kamēr Anete bija prom, mājās palikušie „zinātāji” nebeidza vien „trīt mēles”, kas tik ar viņu nenotiekot. Runāja, ka tiecoties pēc ideāla auguma, Sončika ar estētiskās ķirurģijas palīdzību atbrīvojusies no apakšējā ribu pāra, tā iegūstot apskaužami šmaugu vidukli. Ne viena vien smalka modes dāma, klāstot draudzenēm par „Sončikas ribu operāciju”, centās noskaidrot, kādā iestādē, pie kādiem speciālistiem un par kādu samaksu iespējams veikt šādu ķirurģisku manipulāciju.

Tāpat retie apciemojumi raisīja ieganstu bažām par kādreizējās ballīšu karalienes turpmākajām iespējām satikties ar septiņgadīgo meitu Patrīciju, kas dzimusi attiecībās ar uzņēmēju Nilu Trapānu. Melsa pat, ka ceļošana pa pasauli Sončikai var beigties ar atņemtām mātes tiesībām, ko it kā juridiskā ceļā jau ilgāku laiku cenšoties panākt meitenītes tēvs. Pagājušā gada nogalē sarunā ar žurnālu Kas jauns Nils Trapāns šīs baumas neapstiprināja.

Pati Anete apliecina, ka dzīve ārpus Latvijas nav šķērslis būt mīlošai mammai. Ar meitu viņa gan regulāri sazvanās, gan, ierodoties dzimtenē, jauki kopā pavada laiku. Pērn sirsnīgā gaisotnē Anete ar atvasi nosvinējusi Ziemassvētkus. Bildes, kurās abas ir skaisti sapucējušās un nosēdušās pie izrotātas eglītes, Sončika publiskojusi pat internetā. Arī šā pavasara atnākšanu viņa ar meitu kopā sagaida Latvijā. Anete dzimtenē uzturas jau vairākas nedēļas, tomēr Rīgas naktsdzīvei kādreizējā ballīšu lauvene saka kategorisku „nē”.

Lielākoties viņa mitinās pie dabas krūts vecāku lauku mājās Cēsu pusē. Tur viešņa no Spānijas paguvusi gan izpriecāties ar meitu, bezbēdīgi dauzoties pa vēl nesen zemi bagātīgi klājušo sniegu, gan tagad līksmot par putnu vīterošanu un pirmajām pavasara puķītēm.
Latvijā Anete Sončika nav ieradusies uz palikšanu. Jau tuvākajā laikā Spānijā atsāksies atpūtas sezona, un viņa atkal atgriezīsies kūrortpilsētā Marbeljā, kas pasaulē zināma kā daudzu bagātnieku iecienīta atpūtas un izklaides vieta. Marbeljā nekustamie īpašumi pieder neskaitāmi daudz turīgiem uzņēmējiem no visas pasaules. Piekrastē ir vairākas ostas, kur savas greznās luksusa jahtas tur miljonāri.

Kamēr Latvijā daudziem šķiet, ka Anete Sončika Spānijā dzīvo uz kāda bagāta vīrieša rēķina, tā nebūt nav. Žurnāls Kas jauns noskaidroja, ka jau drīz pēc pārcelšanās uz Marbelju Sončika, pateicoties iepriekš Rīg;a gūtajai pieredzei un valodas zināšanām, atradusi darbu.

Anete ir iekārtojusies darbā ekskluzīvā atpūtas centrā Ocean Club Marbella, netālu no elitāras Porto Banus jahtu ostas. Rīgas bijusī ballīšu karaliene nav tā, kas izklaidējas. Viņa apkalpojot bagātniekus, kas izklaidējas. Viņa apkalpojot bagātniekus, kas draugu kompānijā vai ar savām dāmām bauda lepnās izklaides pie Vidusjūras krastā ierīkotā peldbaseina. Turklāt Ocean Club Marbella, kur strādā Sončika, ir īstena ballīšu elle! Salīdzinot ar šo vietu, pat šikākais „biezo” tusiņš Rīgā un Jūrmalā ir „pupu mizas”. Sončikas tagadējā darbavietā klienti gaišā dienas laikā, izmetušies puspliki, pie baseina dzīro, izmeklētos degvīnus dzerdami no pudeles kakliņa. Bet klubā regulāri notiekošajās Šampanieša dušas ballītēs izklaidējas, cits citam šļācot virsū dzirkstošo dzērienu no dārgām lielizmēra šampanieša pudelēm.

Ar dzīvi Spānijā Anete Sončika ir apmierināta. Ja darbavietā viņa bagātnieku uzdzīvi no malas vēro, tērpusies vienkāršā formastērpā ar Ocean Club Marbella simboliku, tad brīvdienās saulainajā zemē var atļauties krāšņi saposties un doties izklaidēties uz citām Marbeljas stilīgākajām ballīšu vietām. Nereti Sončikas sabiedrotā ir viņas ilggadējā sirdsdraudzene Vineta Lubgane, kas kādreiz kopā ar TV sejas Maijas Rozītes tagadējo vīru uzņēmēju Kasparu Krištopanu. Dažkārt paciemoties pie Anetes un Vinetas ierodas arī draudzenes no Rīgas, kurām viņas labprāt izrāda gan pilsētu, gan nakstsklubus.

Starp citu, pirms došanās uz burziņiem Anetei Sončikai ir izveidojusies tradīcija ar telefonu nofotografēt savu spoguļattēlu. Šādas fotogrāfijas itin bieži bijušā Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora meita publisko savā Facebook profilā līdzās bildēm, kurās viņa redzama pilnā krāšņumā laiskojamies pie peldbaseina.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar