Andželīna Džolija: Es novecoju un man tas patīk!

Andželīna Džolija

Vairums sieviešu kā katastrofu uztver katru jaunu krunciņu sejā, un ir gatavas kaut caur adatas aci izlīst, lai to aizkavētu. Reizēm pretošanās novecošanai, kas ir tikpat neizbēgama kā saules riets, rada tieši pretēju rezultātu gaidītajam – sievietes seja neskaitāmu ķirurģisku manipulāciju rezultātā sāk atgādināt nenosakāmas dzimtes lelles ģīmi. Vai gadu skaitlim neatbilstoši īss bruncītis padara to nēsātāju par izsmiekla objektu.

Lai pieņemtu gadu rituma spoguļattēlu savā izskatā, acīmredzot ir jābūt apveltītai ar pienācīgu pašvērtējumu, kur mazvērtības kompleksam nav vietas.

Viena no pasaulē pievilcīgākajām sievietēm – aktrise Andželīna Džolija intervijā InStyle atklāj savu attieksmi pret novecošanu un to, ko viņa uzskata par seksuālu pievilcību.

“Cilvēki, kurus es uzskatu par skaistiem, ir tie, kas ir unikāli! Un vienmēr paliek viņi paši,” – intervijā pauž aktrise.

Džolija uzskata, ka nav nekā skaistāka par cilvēka intelektu: “Kad jūs redzat kādu, kam ir spožs prāts – tas ir seksīgi!”

Aktrise atzīstas, ka viņai patīk vērot, kā mainās viņas pašas āriene. “Es redzu, kā novecoju, un man tas patīk, jo tas nozīmē, ka esmu dzīva!” – saka aktrise.

 

 

Izsakiet savu viedokli un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar