Alla Pugačova dzīvos Jūrmalas dārgākajā rezidencē

Krievu estrādes primadonna Alla Pugačova ar bērniem Lizu un Gariju atpūtīsies Jūrmalā. Ģimene noīrējusi kūrortpilsētas vienu no dārgākajām rezidencēm Villu Marta.

Alla Pugačova
Alla Pugačova ar bērniem

Tautā mīlētā dziedātāja sakravājusi čemodānus, paņēmusi bērnus un pametusi Maksima Galkina pili ciematā Grjazi, lai laiskotos saulītē Baltijas jūras krastā.  Nevarētu teikt, ka dīvai te varētu būt garlaicīgi – Jūrmalā jau ieradušies arī citi Krievijas šovbiznesa spīdekļi.

Tā, piemēram, jūlijā četru koncertu ciklu „Randevu” gatavo Laima Vaikule, kura arī šobrīd uzturas savā mājā Jūrmalā, bez tam Latvijas kūrortpilsētā atpūsties plāno arī vecā kaluma krievu estrādes mākslinieks Igors Nikolajevs ar dzīvesbiedri un meitiņu, kā arī vairāki citi krievu šovbiznesa darboņi.

Alla Pugačova

Kādam aculieciniekam izdevies nofotografēt Allu Pugačovu ar bērniem pastaigājoties pa Jūrmalu

Protams, tāda mēroga zvaigzne kā Alla Pugačova nevarētu atpūsties telšu pilsētiņā – savas durvis dziedātājai vērusi bēdīgi slavenā kādreizējā baņķiera Krasovicka ģimenes rezidence, 2387 kvadrātmetru plašā villa „Marta”, kurā ir sešas guļamistabas. Rezidencē ir viss, kas nepieciešams atpūtai: baseins, tenisa korti, kurus viegli var transformēt koncertzālē, sauna, bibliotēka, kinozāle, ziemas dārzs un citi jaukumi.

Alla Pugačova
Villa Marta

alla-pugacova-05

Alla Pugačova

 

Pirms septiņiem gadiem laikrakstā „Dienas bizness” publicētajā Latvijas 25 visdārgāko privātmāju un dzīvokļu sarakstā Villa Marta ierindojās 2. vietā – uzreiz aiz otra Parex bankas līdzīpašnieka Valērija Kargina toreiz svaigi uzbūvētās Jūrmalas Villas Adlera. Toreiz  eksperti Villas Marta vērtību lēsa ap 40 miljoniem eiro.

 

alla-pugacova-07

 

Viena no Villas Marta greznības pērlēm ir mozaīka no 24 karātu zelta loksnēm, kas grezno SPA zonu. Vannas istabas villā apdarinātas ar brazīliešu gaišzilo granītu, bet istabās sienas ir no ķirškoka.

 

Alla Pugačova
Maksims Galkins ar bērniem

Primadonnai bērnus pieskatīt palīdzēs aukles, līdzi uz Jūrmalu paņemta arī mājkalpotāja un dārznieks. Leģendārās dziedātājas vīrs – komiķis Maksims Galkins arī solās Jūrmalā pavadīt katru brīvu brīdi, jāteic gan, ka viņš šobrīd intensīvi strādā Maskavā savā šovā „МаксимМаксим”, kas sestdienās ir redzams Pirmajā Baltijas kanālā.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar