Aktieris Kevins Speisijs paziņo, ka nolēmis dzīvot kā gejs

Kevins Speisijs

Populārā seriāla „Kāršu nams” zvaigzne Kevins Speisijs atzinies, ka nolēmis dzīvot kā gejs.

Divu Oskaru laureāts Speisijs par savu netradicionālo seksuālo orientāciju pavēstījis ar ierakstu mikroblogošanas vietnē Twitter, komentējot sava bijušā kolēģa Entonija Repa (Anthony Rapp) izteikumus, ka kolēģis viņu mēģinājis pavest.

Reps viņu apsūdzējis par seksuālu uzmākšanos laikā, kad pats bijis pusaudzis. Uzmākšanās notikusi 1986. gadā kādas ballītes noslēgumā Ņujorkā Speisija dzīvoklī, publikācijā tīmekļa vietnē «BuzzFeed» apgalvoja Raps. Incidenta laikā Raps bija 14 gadus vecs.

Entonijs Reps
Entonijs Reps

 

 

 

 

 

Speisijs uz to atbild, ka no sirds atvainojas par savu rīcību, kaut gan neko tamlīdzīgu neatceras. Iespējams tāpēc, ka ir aizritējis jau ilgs laiks.

“Bet, ja es uzvedos tā, kā viņš to raksturo, es viņam esmu parādā patiesu atvainošanos par to, kas varētu būt bijusi stipri nepieņemama uzvedība dzērumā,” raksta Speisijs.

“Kā to zina man vistuvākie cilvēki, dzīvē man ir bijušas attiecības kā ar vīriešiem, tā sievietēm, un šobrīd esmu nolēmis dzīvot kā gejs”, – raksta Kevins Speisijs.

Kevins Speisijs

Jāpiebilst, ka vēl 2000. gadā kādā intervijā Speisijs noliedza, ka būtu gejs. 1997. gadā publikācijā žurnālā Esquire bija netieši norādīts, ka aktieris ir homoseksuāls. Taču tikai tagad oficiāli viņš ir “iznācis no skapja”.

Avots: Reuters

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar