Aktieris Ivars Puga apņēmis sievu – sava dēliņa māti, 21 gadu jaunāko Ditu Ulmani

Ivars Puga

Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ivars Puga (57) jauno teātra sezonu iesāk precēta vīra godā – viņš par sievu apņēmis sava četrus mēnešus vecā dēla Bernharda māmiņu Ditu Ulmani (36).

Aktieris Ivars Puga neslēpj, ka vēl pirms dažiem mēnešiem viņam laulības institūcija nešķita svarīga – viņš tāpat jutās laimīgs un dzīvoja piepildītu dzīvi ar dzīvesbiedri Ditu Ulmani un dēlu Bernhardu. Taču pavisam neilgi pirms dēla piedzimšanas Ivars saprata – viņam ir svarīgi attiecības ar mīļoto sievieti noformēt oficiāli.

Spontānā, emocionāli uzplaiksnījusī pārliecība, ka jāprecas, rezultējusies ar kāzām.

Apprecoties Dita pārgājusi vīra uzvārdā, kļūstot par Ditu Pugu.

Jautāts, vai pēc kāzām ir mainījušās attiecības ar dēla mammu, Ivars pārliecinoši saka: „Šobrīd pārliecinos, ka viss ir kārtībā, un ticu, ka notiks tā, kā tam jānotiek. Pats brīnos, jo manis izdomātais bija atšķirīgs no tā, kādu tagad realitāti piedzīvoju. Ir neticama stabilitātes izjūta, piederīgums – tā, ka būtu „pie vietas”. Forši! Tīri intuitīvi jutu, ka bērns pieprasa, lai mēs kļūtu par vienotu ģimeni – ar vienu uzvārdu. Pēc apprecēšanās jūtamies vēl tuvāki viens otram,” stāsta aktieris.

Aktieris atzīst, ka šī viņam nenoliedzami ir pilnīgi citāda vasara nekā iepriekšējās. „Ir citas prioritātes, citāds noskaņojums. Bet emocionāli lielākais gandarījums, protams, ir mazais. Principā man savos gados būtu piestāvējis tupēt uz mūrīša vai makšķerēt, vai garāžā sēdēt ar večiem, alu dzerot, bet izrādās, ka ir iespējams arī cits scenārijs. Un tas ir daudzreiz labāks par iepriekšminēto. Laukos katru dienu jūrā dzīvojos ar puiku. Nu jau Bernhards ir liels čalis. Puisis tētim uz rokām izbaudīja jūru – gan peldējās, gan sita ar kājām pa ūdeni. Krastā dzīvojāmies pa segu, jo mazais smiltis, protams, bāza mutē. Bet es par to stipri nesatraucos – nekā bīstama jau smiltiņās nav. Arī vistas ēd smiltis un akmentiņus,” smej Ivars.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: kasjauns.lv 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar