“Aerosmith” bundzinieks Krāmers grupu iesūdzējis tiesā

Džoijs Krāmers

Džoijs Krāmers grupas sastāvā ir jau 50 gadus. Pieņemts uzskatīt, ka tieši viņam radās ideja dot grupai nosaukumu “Aerosmith”.

Grupas “Aerosmith” bundzinieks Džoijs Krāmers iesūdzējis tiesā pārējos grupas mūziķus, pavēstīdams, ka tie viņam lieguši uzstāties “Grammy” ceremonijā, kas notiks 26. janvārī Losandželosā, vēsta “The Rolling Stone”.

Pērnā gada pavasarī Krāmers guva “niecīgu traumu” un kādu brīdi nevarēja muzicēt. Mūziķis apgalvo, ka jau tā paša gada rudenī bijis gatavs atgriezties ierindā, taču pārējie grupas biedri pieprasījuši, lai viņš iziet noklausīšanos un pierāda, ka joprojām ir spējīgs spēlēt “pienācīgā līmenī”.

Kā apgalvo Krāmers, situācijas izraisītā stresa dēļ, novembrī viņš atkal nokļuvis slimnīcā un tāpēc nav varējis ierasties uz ieplānoto noklausīšanos. Janvārī bundzinieks nosūtīja grupas biedriem noklausīšanās demo ierakstu. Uz to Krāmers saņēmis grupas biedru atbildi, ka viņa spēle “nav pietiekami enerģiska”.

“Jau tas vien, ka mani lūdz iziet noklausīšanos uz manu amatu un parādīt, ka es varu spēlēt “pienācīgā līmenī” un labāk nekā bundzinieks, kurš grupā spēlē manā vietā, ir aizvainojoši un mani apbēdina. Grupa un juristi apgalvos, ka es nespēju pienācīgi spēlēt, bet tas ir ļoti tālu no patiesības. Es izdarīju visu, ko viņi lūdza. Visā piecdesmit gadus ilgajā “Aerosmith” pastāvēšanas laikā nevienam no grupas dalībniekiem nav bijis jāpakļaujas tādai skrupulozai “ķidāšanai”, nemaz nerunājot par noklausīšanos!” – sarūgtināts Krāmers.

Savā prasībā tiesai Krāmers raksta, ka nav jau runa par naudu. “Man tiek liegta iespēja saņemt atzinību par nopelniem mūzikā kopā ar pārējiem grupas dalībniekiem. Gan “MusiCares’ Person of the Year”, gan “Grammy” godalgu par mūža ieguldījumu var saņemt tikai reizi dzīvē”.

“Džoijs mums ir kā brālis. Viņa labklājība mums ir pirmajā vietā. Turklāt, kā viņš pats to ir teicis, viņš nebija gatavs uzstāties kopā ar grupu ne emocionāli, ne fiziski pēdējos sešus mēnešus. Mums viņa pietrūka, un ne reizi vien mēs viņu aicinājām atgriezties, bet, kā redzams, viņš nebija gatavs to darīt”, — teikts grupas “Aerosmith” paziņojumā.

Savā atbildē “Aerosmith” dalībnieki apgalvo, ka Krāmers līdz pēdējam brīdim nav pieņēmis uzaicinājumu, bet demo ierakstu atsūtījis ar novēlošanos, kad mēģinājumiem laika vairs nav bijis. “Mēs izdarītu lāča pakalpojumu gan viņam, gan sev, gan mūsu faniem, ja ļautu viņam uzstāties bez iepriekšējas sagatavošanās un mēģinājumiem. Viņš ir sarežģījis situāciju, iesniegdams tiesā prasību piektdienā pirms pēdējās nedēļas nogales, kas atlikusi līdz “Grammy” ceremonijai. Viņš it nemaz nav padomājis par to, ka mums ir jāsagatavojas iznācienam. Ņemot to vērā, diemžēl, viņš nav gatavs uzstāties. Mēs, bez šaubām, uzaicinājām viņu būt ar mums kopā gan “Grammy”, gan “MusiCares” ceremonijā. Mūs saista kaut kas daudz vairāk, nekā tikai laiks, kas pavadīts kopā uz skatuves”, — teikts grupas paziņojumā.

Bez uzstāšanās “Grammy” un “MusiCares” ceremonijās, grupai ieplānots arī šovs Lasvegasā un apjomīga vasaras koncerttūre par godu “Aerosmith” piecdesmit gadu jubilejai.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook , Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: The Rolling Stone

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar